https://telegram.me/empireoflies

پروژه جدید اپوزیسیون با اهداف ضدانقلابی بدون شفافیت مالی کلید خورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغفرداد فرحزاد از مجریان باسابقه بی‌بی‌سی فارسی که در سال‌‎های اخیر از مجریان ثابت خبری این شبکه بوده چند ماه پیش اعلام کرد که از این شبکه استعفا داده است. وی در چند ماه اخیر دیگر حضور فیزیکی در این شبکه نداشت و تنها در برخی از شبکه‌های مجازی اخبار این شبکه را پوشش می‌داد.

سایت تقاطع از سایت‌های نزدیک به ضد انقلاب و شبکه بی‌بی‌سی در خبری اعلام کرد که فرداد فرحزاد در دبی شرکتی دایر کرده بود که در معاملات اقتصادی با جمهوری اسلامی مراودات ویژه داشت و از این طریق به کار تجاری نیز مشغول بوده که به همین جهت پس از این که مدیران بی‌بی‌سی از این موضوع اطلاع یافتند بلافاصله وی را از کار خود تعلیق نموده و پس از مدتی وی را از این شبکه اخراج می‌کنند.

فرحزاد اخیرا بعد از گذشت چند ماه از زمان اخراجش از بی‌بی‌سی فارسی، قصد دارد پروژه‌ای جدید را با کارآیی بارگذاری ویدئو‌های ارسالی بی‌محتوا از سوی مردم تحت عنوان «یور تایم» راه‌اندازی کند و در آن طبق گفته‌های خودش هر کس می‌تواند ویدئوی خود را در آن بارگذاری کند، از سیاسی تا اقتصادی و فشن و مد که هرکس هرچه تولید می‌کند، اگر خلاف قرارداد و توهین نباشد، بدون نظارت مدیران شبکه یور تایم، روی این شبکه عرضه می‌شود و روی آنتن فرستاده می‌شود.

البته که هزینه‌های مالی این پروژه همانند سایر پروژه‌های ضدانقلاب برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران همانند شبکه من و تو مشخص نیست از کجا تامین می‌شود و یا مانند شبکه «ایران اینترنشنال» که از طرف آل‌سعود فراهم می‌گردد و در ماه‌های در ماجرای قتل جمال خاشقجی سر و صدای فراوانی نیز به همراه داشت.

با توجه به سوابق فرداد فرحزاد می‌توان پیش‎‌بینی کرد که محور ویدئوها در ابتدا ممکن است چندان سمت و سوی خود را نشان ندهد اما رفته‌رفته موضوعات این سایت حول محورهای ضدایرانی، ضدخانواده و مقابله با نظام جمهوری اسلامی پیش خواهد رفت.

همچنین در ابتدای آغاز فعالیت این سایت، عضویت فقط از طریق دعوتنامه فراهم خواهد بود و فرحزاد در صفحه خود از مخاطبان خواسته تا اسامی کسانی را که مایلند برای آن‌ها دعوتنامه عضویت صادر شود را ارسال کنند که با مراجعه به بخش نظرات این پست از هم‌اکنون سمت و سوی حضور افراد و چهره‌های اپوزیسیون کاملا مشخص است.

لازم به ذکر است، در گذشته هنگامی که خبر تاسیس و افتتاح «بی‌بی‌سی فارسی» به گوش فرداد رسید، به انگلیس مهاجرت کرد. وی با آنکه تجربه و سابقه رسانه‌ای چندانی نداشت، همانند بسیاری دیگر از عوامل «بی‌بی‌سی فارسی» به ویژه کارمندان زن، تنها به سبب برخی روابط پنهانی با «صادق صبا» مدیر بخش فارسی بی‌بی‌سی، به این شبکه پیوست و مدتی خبرنگار و مجری برنامه‌های خبری «بی‌بی‌سی فارسی» بود.

انتهای پیام/

با توجه به سوابق فرداد فرحزاد می‌توان پیش‎‌بینی کرد که محور ویدئوها در ابتدا ممکن است چندان سمت و سوی خود را نشان ندهد اما رفته‌رفته موضوعات این سایت حول محورهای ضدایرانی، ضدخانواده و مقابله با نظام جمهوری اسلامی پیش خواهد رفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme