https://telegram.me/empireoflies

پروژه جانبازسازی سلبریتی‌ها با ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: لیلا حاتمی بازیگر سینما چندی پیش اظهاراتی در خصوص دراویش داعشی ساکن در خیابان پاسداران تهران داشتند و از آنان تلویحا به خاطر کشتن ۵ نفر از سربازان حافظ امنیت تشکر و حمایت نمودند.

گفته‌های وی واکنش‌ها و انتقادات تندی را از سوی کاربران و مردم انقلابی در فضای مجازی را در پی داشت. در همین خصوص مادر یکی از شهدای مدافع حرم به‌نام شهید حسن قاسمی دانا، پس از اطلاع از گفته‌های لیلا حاتمی در مقابل رسانه‌های خارجی و بی‌اعتنایی او نسبت به خون جوانانی که برای دفاع از حریم حرم بانوی استقامت زینب (س) و نیز پاسداری از این مرز و بوم جان خود را فدا کرده‌اند، ابراز نارضایتی کرد و ضمن تنظیم دادخواستی علیه لیلا حاتمی، از مادران شهدای دیگر نیز دعوت کرد تا او را حمایت کنند.

 در پی دادخواست این مادر شهید مدافع حرم بسیاری دیگر زا خانواده هیا شهدای مدافع حرم به این دادخواست پیوستند و لیلا حاتمی را به واسطه این توهین مواخذه نمودند و هجمه ها روز به روز بر علیه این فرد هتاک در داخل کشور بیشتر می شود.
برای کم کردن فشار از این بازیگر نه چندان خوش نام سینمای ایران همپیالگی های وی  در هفته های اخیر به کمکش شتافته اند و راه وی را ادامه می دهند.
مثلا هفته گذشته تهمینه میلانی که مدت‌هاست هیچ اثر قابل توجهی در حوزه سینما تولید نکرده در صفحه اینستاگرام خود با زیر سؤال بردن شهدای مدافع حرم از آشوبگران و خشونت‌طلبان داخلی حمایت کرد.

این حمایت ها که ظاهرا نوید پروژه ای جدید برای مقابله داخلی با ارزشهای اسلامی انقلابی در پوشش افراد تاثیرگذار را می دهد ظاهرا تمامی ندارد و دومینوی این توهین ها یکی پس از دیگری ادامه دار می شود.

چند روز پیش فردی که خود را با تزویر و فریب در فضای مجازی جانباز جنگ معرفی کرده با انتشار ویدئویی‌ به دفاع از سخنان سخیف لیلا حاتمی پرداخته و نوید محمد زاده یکی دیگر از بازیگران هم طیف با چهره های شبه روشنفکر در پستی اینستاگرامی، ویدئوی مربوط به این جانبازنما را که مشخص شد از ضد انقلابیون و مخالفان خارج نشین است منتشر کرد.

محمدزاده در پست منتشر شده نخست به لیلا حاتمی پرداخت و مدافعان حرم را مدافعان اسد معرفی کرد. سایت کافه سینما که در رو کردن رفتارهای متظاهرانه نوید محمدزاده سابقه کاملا اعتنایی دارد، دو پست از محمدزاده را در کنار یکدیگر منتشر کرد. پست اول محمد زاده زیر عکس شهید مدافع حرم محسن حججی نوشته است انسانم آرزوست و در پست دومی مدافعان حرم را مدافعان رژیم اسد خطاب کرده بود.

محمدزاده لحظاتی بعد عبارت مدافعان رژیم اسد را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد اما ویدئوی جانباز قلابی را همچنان در صفحه‌اش حفظ کرد. این هیاهوی ممتد چند روزه سینماگران در حمایت از لیلا حاتمی، صرفا به خاطر یک اعلام شکایت از سوی چند نفر خانواده شهدای مدافعان حرم است و جنجالی که متاسفانه از سوی سلبریتی‌های ادامه یافته است تا به بهانه یک اعلام نظر و حق خواهی که هنوز در مراجع قضایی رسیدگی نشده، فرصت خوبی محیا شده  تا زحمت چندین ساله مدافعان حرم در آزادی سوریه  را به چالش بکشند.

محمد زاده در حالی بدون تحقیق از ویدئو یک جانباز قلابی و ضد انقلاب استفاده می کند که در فتنه های چند سال اخیر برای مقابله نرم با نظام اسلامی و فریب مردم همواره دشمنان ایران اسلامی از پروژهای شهید سازی و کشته سازی استفاده هیا بسیار برده اند و پس از مدتی مشخص شده این کشته سازی ها برای ادامه فتنه در فضای غبارآلود بوده ولی اکنون به هنرمنددی ضد انقلاب و اشاعه این هنرمندی توسط نوید محمدزاده به جانباز سازی دروغین رسیده ایم که البته محمد زاده پس از افشای این دروغ و اعتراض مردم ولایتمدار تمامی این پست ها را از صفحه اینستاگرام خود حذف نمود.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme