https://telegram.me/empireoflies
«عطا مهاجرانی»

پروژه بازگرداندن مهاجرانی کلید خورد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شنیده‌ها حاکی از آن است که عطاءالله مهاجرانی – وزیر ارشاد دولت اصلاحات- قول‌های مساعد و محکمی را از جانب برخی مسئولان و افراد تأثیرگذار داخلی برای بازگشت بی‌سروصدا به کشور دریافت کرده است.

بر همین اساس، اقدامات چند ماهه اخیر وی؛ نظیر خاتمه کار سایت جرس و بستن حساب‌های کاربری شبکه‌های مجازی از جمله فیس‌بوک، توئیتر، پلاس و کانال تلگرام آن از سوی برخی تحلیلگران، به عنوان زمینه‌سازی برای دستیابی به این هدف ارزیابی شده است.

انتهای پیام/جوان آنلاین

شنیده‌ها حاکی از آن است که عطاءالله مهاجرانی – وزیر ارشاد دولت اصلاحات- قول‌های مساعد و محکمی را از جانب برخی مسئولان و افراد تأثیرگذار داخلی برای بازگشت بی‌سروصدا به کشور دریافت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این جننلمن بهتر است در همان جا در تلوزیون ملکه با خانم های آنچنانی خوش و بش داشته باشد و تحلیل و تفسیر خود را ادامه دهد و وجوهات بگیرد. من که دانشجوی مقطع دکتری در انگستان بودم اگر از ایران یکماه پول دیر تر می رسید ادامه زندگی و اقامت ممکن نبود. در حیرتم که آقای مهاجرانی از کجا می آورد و در آنجا سالها می خورد و می گردد و سری هم به بی بی سی می زند . ایشان که دانشمند فیزیک نیست که پروژه های تحقیقاتی اجرا کند و یا پزشک برجسته ای هم نیست که که درمان کند و پول بگیرد . حتما از بابت تحلیل در بی بی سی و لجن پراکنی علیه دولت جمهوری اسلامی پول به او می دهند که امکان ادامه زندگی اش در لندن میسر شده است. یا شاید آنقدر در جمهوری اسلامی جمع کرده است که حالا حالا تمام شدنی نیست. به هر حال بهتر است همان لندن بماند و بورسیه برای فرزندش از آل سعود بگیرد. و یا چند تا زن دیگر هم در وطن دوم خویش انگلستان اختیار کند آنوقت اینبار از آن سو از دست آن زنان گریختن را از انگلستان به سوی ایران در پی گیرد. در شرایطی که دوستان فتنه گر داخلی و مروجان اباحی گری و مدافعان لیبرالسیم و سرمایه داری غربی، و بزک کنندگان چهره های جنایتکاران زمانه ، که امروزه هنوز هم خود را چپ می دانند!!!! سینه چاک منتظر استقبال با شکوه !!!! از این چهره فرصت طلب و منافق خواهند بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme