https://telegram.me/empireoflies

پروژه ای در برابر جاسوسی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ :دولت انگلستان بار دیگر جلوگیری از اقدامات تروریستی در این کشور را بهانه‌ای قرار داد تا جاسوسی‌های همه‌جانبه‌اش از همه ارتباطات تلفنی و اینترنتی افراد را توجیه کند و بهانه‌ای به دست حامیان حریم خصوصی ندهد.

دیلی میل به نقل از روزنامه انگلیسی تایمز روز چهارشنبه (امروز) نوشت، دولت انگلیس دست پلیس را برای دسترسی بیشتر به همه فعالیت‌های اینترنتی افراد بازتر می‌کند و اجازه هک کردن تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی کاربران مشکوک را به نیروهای پلیس می‌دهد.

اخیرا جشنواره آزادی اینترنت در والنسیای اسپانیا به پایان رسید. یکی از محورهای اصلی این جشنواره‌، فناوری‌های عبور از فیلترینگ و مخفی نگه داشتن هویت کاربران بود. یکی از معروف‌ترین این ابزارها در جهان، تور است. الیسون مَکرینا، یکی از دست‌اندرکاران پروژه تور در مصاحبه با بی بی سی فارسی گفته که آژانس امنیت ملی آمریکا یکی از بزرگترین سازمان هایی است که بر خلاف منشور حقوق بشر به جاسوسی از مردم می پردازد و یکی از اهداف این پروژه دور زدن این گونه جاسوسی هاست  .این اقدام شبکه بی بی سی باعث شده انتقادات زیادی از طرف دولت انگلیس متوجه مدیران بی بی سی شود.

البته او به فیلترینگ در برخی از کشور ها نیز اعتراض کرده.لازم به ذکر است که رژیم صهیونیستی با فیلترینگ بیش از ۵۰۰۰ سایت اینترنتی اکنون در جهان رکورد دار این محدودیت است.

چند سال پیش با انتشار برنامه‌های فوق سری(NSA) در جاسوسی از مردم و مقامات جهان، آژانس امنیت ملی آمریکا باعث شد این سازمان در زمره بدنام ترین سرویس های جاسوسی در جهان قرار داده شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme