https://telegram.me/empireoflies

پروپاگاندا علیه سپاه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‎های اخیر پس از گسترش حضور مستشاری نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و عراق، هجمه‌های رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی و ارتجاع عرب به این نهاد انقلابی افزایش یافته است.

پس از حضور مستشاری نیروهای سپاه در عراق و بخصوص سوریه در کنار ارتش این کشور و نیروهای مقاوت اسلامی، گروه‌های تروریستی با ضربات سهمگینی مواجه شده و از بسیاری از مناطق اشغال شده عقب‌نشینی کرده و مردم به خانه‌های خود بازگشته‌اند. این موضوع در ماه‌های اخیر سبب نگرانی دولت‌های حامی گروه‌های تروریستی در منطقه شده است؛ ازاین روی، از رسانه‌های تحت‌امر خود خواستند تا فعالیت‌های تبلیغاتی و جنگ روانی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را افزایش دهند.

در این راستا، رسانه‌های وابسته به غرب و ارتجاع عرب، طی روزهای اخیر در خبری مضحک، همچون همیشه به نقل از “منبعی ایرانی که نخواست نامش فاش شود”، ادعا کردند: “سپاه پاسداران ایران شماری از فرماندهان و افسران خود را به دلیل نرفتن به سوریه به منظور مشارکت در جنگ علیه مخالفان حکومت بشار اسد رئیس جمهوری این کشور، در اختیار دادگاه نظامی قرار داده است (!)”

این رسانه‌های بیگانه مدعی شدند، “سپاه اعضای خود را میان اخراج و محرومیت از تمام سمت‌های دولتی با رفتن به سوریه، مخیر کرده بود”. این در حالی‌ست که اذعان بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی، حداقل ده‌ها هزار نفر از مردم مسلمان ایران بخصوص نیروهای بسیجی و پاسدار خواهان اعزام به سوریه و عراق برای مقابله با گروه‌های تروریستی و حفاظت از اماکن مقدس مسلمانان هستند.

قابل ذکر است، تنها در سایت «امپراتوری دروغ»، در ماه‌های اخیر بیش از ۱۲۰ نفر با ارسال شماره تلفن و اطلاعات خود، خواهان آن شده‌اند تا به سوریه اعزام شده و به مقابله با تروریست‌های دست‌پرورده غرب بروند. یعنی «امپراتوری دروغ» به تنهایی می‌تواند یک گروهان مدافع حرم به سوریه اعزام کند!

رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری و اپوزیسیون، به دروغ نوشتند: “برخی از افسران سپاه پاسداران در اهواز گزینه بازنشستگی و فعالیت اقتصادی را با توجه به بالا رفتن سنشان و عبور آن از سن بازنشستگی، انتخاب کرده‌اند”. در حالی که اکنون حتی بسیاری از نیروهای بازنشسته نیروهای مسلح خواهان اعزام به سوریه و عراق برای دفاع از اماکن مقدس هستند و ادعای رسانه‌های معاند بیشتر در جهت تبلیغات سیاسی و پروپاگاندا علیه سپاه قابل ارزیابی است

گفتنی است، رسانه‌های غربی و ارتجاع عرب از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «العربیه»، «رادیو فردا» و امثالهم، در ماه‌های اخیر از افزایش آمار شهدای ایرانی در سوریه و عراق ابراز خوشحالی کرده و همچون تروریست‌های داعشی از کشته‌شدن هر یک از نیروهای ایرانی ذوق‌زده می‌شوند.

انتهای پیام/

در ماه‎های اخیر پس از گسترش حضور مستشاری نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و عراق، هجمه‌های رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی و ارتجاع عرب به این نهاد انقلابی افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

 1. مثل چی دارن دروغ میگن
  فقط رهبری و سپاه لب تر کنه ..
  ببینید چطوری جوانان و مردم حتی همین جوانانی که امروز خوشتیپ میکنن, خودشونو به سوریه و عراق میرسونن ..
  والله .. البته دمشق خط قرمز ماست چون حرف از خانم و عمه در میون .. اگه روزی به دمشق برسن حتی اگه سپاه و رهبری نزارن بازم ما میریم .. هرجور که شده ..
  اینا جز دروغ کار دیگه ای هم بلدند مگه ؟ ؟ ؟
  چقدر خنده دار ! ! !

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme