https://telegram.me/empireoflies

پروفسور امین: بخاطر محکوم کردن ترامپ از جبهه ملی اخراج شدم/ برخی “ملی‌گراها” طرفدار تشدید تحریم‌ هستند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپروفسور سید حسن امین استاد دانشگاه گلاسکو کلدونیان و از اعضای حزب ایران، در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، از اخراج خودش از تشکیلات جبهه ملی به‌دلیل محکوم کردن تروریست خوانده شدن سپاه از سوی ترامپ خبر داد.

وی با بیان اینکه بعد از اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه‌، به‌ همراه تیمسار فربد رئیس اسبق ستاد ارتش جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر و اقدام ترامپ را محکوم کردیم، گفت: چگونه ترامپ سپاهی که جزو لاینفک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است می‌تواند تروریست بخواند؟ متاسفانه این اقدام موجب شد تا چند عضو تندروی جبهه ملی که علاقه‌مند به تشدید تحریم‌ها هستند ما را به جیره‌خوار بودن متهم کرده و از جبهه ملی اخراج کنند. 

سید حسن امین با اشاره به اینکه من خودم به‌عنوان یک شهروند و یک حقوقدان انتقاداتی به شرایط فعلی کشور دارم و انتقاد چه از باب امر به معروف و چه از باب حقوق شهروندی، حق ما هست، اظهار داشت: ولی این دلیلی نمی‌شود که شخصی از خارج کشور به ما زور بگوید و ما باید منافع دراز مدت ملی را در نظر بگیریم. اگر جنگی رخ دهد آیا کسی جز نیروهای سپاه و ارتش و یا سربازانی که در سپاه خدمت می‌کنند از ممکلت دفاع خواهند کرد؟ همین مسئله موجب شد تا افرادی مانند آقای موسویان، با بنده در ۷۰ سالگی چنین رفتاری انجام دهند، این افراد دنبال این هستند که یا با رفتارهای رادیکال به زندان بیفتند یا با رسانه‌های بیگانه گفتگو کنند و از این طریق خود را سر زبان‌ها بیندازند. 

این استاد دانشگاه گلاسگو خاطرنشان کرد: بنده الان در اسکاتلند دسترسی دارم با هر رسانه فارسی‌زبانی گفتگو کنم اما می‌دانم که آنها مواجب‌بگیر بیگانگان هستند، ما اگر ملی هستیم باید حرفمان را داخل ممکلت خودمان بزنیم، متاسفانه رفتار این اشخاص حتی خلاف منش فکری دکتر مصدق است و راه به‌جایی نخواهد برد. 

پروفسور سید حسن امین از اعضای حزب ایران، استاد تمام دانشگاه گلاسکو کلدونیان و از اعضای هیئت رهبری جبهه ملی بود. 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme