https://telegram.me/empireoflies

پرده آخر استیج؛ خوانندگان زن را تنها برای هوس‌رانی داوران در‌نظر می‌گیرند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  برنامه استیج من‌وتو چند ماهی است که شروع شده و مثل سال گذشته با اعتراضات زیادی رو به رو است. البته این برنامه طبق گفته برخی از تحلیل‌گران رسانه برای سیاسیون منافعی هم داشته مثل این مورد که با شروع این برنامه بخش بزرگی از انرژی‌های نهفته کاربران شبکه‌های اجتماعی و میلشان به بحث‌های فیس‌بوکی و فحش و فحش‌کاری در یکجا جمع شده و افراد می‌توانند به‌راحتی انرژی‌های نهفته‌شان را در صفحه فیس‌بوک و اینستاگرام شبکه من و تو، با فحش دادن به داوران و شرکت‌کنندگان تخلیه کنند تا وقتی به مسائل سیاسی و چالش‌های انتخاباتی و موج‌های توییتری می‌رسند انرژی کمتری برای بحث کردن و فحش دادن یا ترند کردن یک زندانی داشته باشند.

اما برنامه استیج در شبکه من‌وتو علاوه بر انتقادات فراوان مخاطبان، این بار هم با مشکلی تازه روبرو شده است. شبکه من و تو مدتی است که با بحران‌های مختلفی ازجمله مسائل اقتصادی، کاهش مخاطب و عدم توانایی در ارائه برنامه‌های متنوع روبرو شده است که این موضوع منجر به کم شدن عده زیادی از مخاطبان آن شده است.

 

از زمان شروع قسمت دوم این برنامه اعتراضات در همان روزهای اول شروع شد این برنامه که در سال گذشته همچون سلف خود یعنی آکادمی گوگوش حاشیه‌های فراوانی داشت امسال هم از این حاشیه‌ها بی‌نصیب نبوده است.

آرش سرطان یکی از خوانندگان این برنامه که سه هفته پیش از این برنامه حذف شد در اینستاگرامش نوشت که به‌زودی تمام مشکلات و مسائل زشت این شبکه ماهواره‌ای را بر ملأ خواهد کرد وی همچنین نوشت که به‌زودی آهنگ و ویدئو کلیپی خواهد ساخت که به مسائل فساد و پشت پرده شبکه من‌وتو و برنامه استیج مربوط است.

هفته گذشته هم ویدئویی منتشر شد که در آن آرام بلندپز یکی از مجریان سابق این شبکه که حدود یک سال پیش‌ازاین شبکه جداشده است در این ویدئو می‌گوید که در مسابقات پارسال این برنامه به‌صورت دسته‌جمعی توسط داوران و دست‌اندرکاران این برنامه به وی تجاوز شده است.

وی که خود را یک هم‌جنس باز می‌داند در مصاحبه با یک خبرگزاری گفت انتخاب‌های اشتباهی در این برنامه وجود دارد مثلاً داوران این مسابقه همگی مرد هستند و این موضوع باعث می‌شود که این مردان که در گروه‌های با چند تن از خوانندگان که برخی از آنها زن هستند با مشکلاتی مواجه شوند.

وی اعتراض یکی از خوانندگان به نام سولماز در برنامه سال گذشته استیج را مشکل وی با رضا روحانی یکی از داوران استیج دانست که ظاهراً بر سر روابط جنسی با وی به مشکل برخورده بود.

حال در آخرین افشاگری ازاین‌دست سولماز خواننده این برنامه که در سال گذشته در مرحله دوم از این برنامه حذف شد در مصاحبه‌ای با یک خبرگزاری گفته در ابتدای ورودم به این کشور (انگلستان) تصور می‌کردم که به هنرم ارج نهاده می‌شود و به همین افکار وارد برنامه استیج شدم.

 

وی در ادامه می‌گوید که وقتی وارد این مسابقه شدم کاملاً احساس کردم که مافیایی در پشت پرده این مسابقه وجود دارد که خوانندگان را از قبل انتخاب می‌کند و به آنها می‌گویند که شما در مرحله مثلاً چندم حذف خواهید شد. به‌عنوان مثال رضا روحانی به من گفت که تو در مرحله دوم این مسابقه از آن حذف خواهی شد که من با تعجب پرسیدم مگر قرار نیست داوری در این مسابقات صورت بگیرد؟

سولماز می‌گوید در روزی که قرار بود من بخوانم به دلیل این اتفاقات از این مسابقه کناره‌گیری کردم و با این کار تمام محاسبات مدیران برنامه را به هم زدم حتی زمانی که روی سن گفتم دیگر نمی‌خواهم ادامه بدهم کاملاً درگوشی رها اعتمادی می‌شنیدم که از اتاق فرمان فریاد می‌زدند و می‌گفتند جمع اش کن.

وی گفته بعدازاین اتفاقات مدام از طرف افرادی خاص تهدید می‌شدم و حتی تهدید شدم که اگر از انگلستان نروم بلایی سرم خواهند آورد ولی من ماندم.

نکته جالبی که وی در این مصاحبه مطرح کرده این است که وی می‌گوید در این مسابقه اصلاً صدای زنان برای تهیه‌کنندگان ارزشی ندارد و بیشتر نوع لباس و پوشش برهنه زنان است که در این برنامه اهمیت دارد و تهیه‌کنندگان برنامه می‌خواهند که با شرکت‌کنندگان زن اهداف پلید خود را محقق کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme