https://telegram.me/empireoflies

پدر سه دختر قربانی تجاوز: اجازه دهید با این شیطان در اتاقی تنها باشم+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر جلسه دادگاه لری نصار، برای استماع شکایت قربانیان، پدر سه تن از قربانیان آزار جنسی این متهم به سمت وی حمله کرد.

لاندال مارگریو، پدر این سه دختر در ابتدا خطاب به قاضی گفت: «از شما می‌خواهم که در راستای تعیین مجازات این فرد، به من اجازه دهید که پنج دقیقه با این شیطان تنها باشم.»

زمانی که قاضی با وی مخالفت کرد آقای مارگریو یک دقیقه وقت برای تنها رو‌در‌رو شدن با لری نصار را خواست. جنیس کانیگهام، قاضی دادگاه برای بار دوم گفت: «می‌دانید که نمی‌توانم این اجازه را به شما بدهم. این رویه نظام قضایی نیست.»

در این زمان پدر سه قربانی این پرونده با خشم به سمت متهم حمله کرد که بلافاصله توسط ماموران دادگاه متوقف شد.

ماموران دادگاه آقای مارگیو را دست بسته از دادگاه خارج کردند.

لری نصار نزدیک به یک دهه در تیم ژیمناستیک دختران آمریکا مشغول به کار بود. وی در سال ۲۰۱۵ به دلیل آنچه «نگرانی‌های ورزشکاران» خوانده شد، از این تیم اخراج شد. در سپتامبر ۲۰۱۶ روزنامه ایندیاناس‌پولیس استار گزارش داد که دو نفر از اعضای سابق تیم ژیمناستیک لری نصار را به آزار جنسی متهم کرده‌اند.

در فوریه ۲۰۱۷ سه نفر از زنان ورزشکار رشته ژیمناستیک در یک مصاحبه ۶۰ دقیقه‌ای اعلام کردند که آقای نصار به آنان تعرض کرده است.

با شدت گرفتن اعتراضات نسبت به آزارهای جنسی و راه افتاد کمپین «MeToo#» دیگر قربانیان وی لب به سخن گشودند. برخی از زنان ورزشکار مدعی شدند که وی از سنین نوجوانی از آنان سوءاستفاده جنسی کرده است.

وی در روز ۴ بهمن (۲۴ ژانویه) به اتهام آزار جنسی بیش از ۱۵۰ زن نوجوان و جوان به تحمل ۱۷۵ سال زندان محکوم شد. او پیش‌تر به اتهام پورنوگرافی کودکان و به دلیل کشف ۳۷ هزار عکس از کودکان و نوجوانان در دادگاه دیگری به ۶۰ سال زندان محکوم شده بود.

در هفته‌های گذشته، بیش از ۱۰۰ نفر از قربانیان این فرد در دادگاه حاضر شدند و در حضور او از تجربیات دردناک خود سخن گفتند.

در روزهای پایانی ژانویه گزارش شد که ۶۵ دختر دیگر که قربانی آزار جنسی این پزشک تیم ژیمناستیک بودند، آماده حضور در دادگاه و شکایت از وی هستند. با افزایش دامنه شکایت‌ها از لری نصار، وی در این پرونده  با حکم جدیدی روبرو خواهد بود.

رزماری اکویلینا، یکی از قضات پرونده، تعداد قربانیان این پرونده بزرگ آزار جنسی کودکان توسط لری نصار را نزدیک به ۱۰۰۰ نفر تخمین زده است.

روز پنج شنبه یکم فوریه پلیس شهر مریدیان ایالت میشیگان از یکی از قربانیان بابت ترتیب اثر ندادن به شکایت وی از لری نصار در سال ۲۰۰۴ عذرخواهی کرد.

به گزارش نشریه وال‌استریت ژورنال، مقامات تیم المپیک ژیمناستیک نیز از سال ۲۰۱۵ در جریان اقدامات لری نصار و شکایات اعضای تیم قرار گرفته بودند اما تنها به اخراج وی بسنده کرده و نسبت به این شکایات اقدامی انجام ندادند.

اعضای کادر مدیریت این تیم موافقت کرده‌ اند تا به تقاضای کمیته المپیک ایالات متحده و پس از اعلام محکومیت آقای نصار، از مقام خود استعفا دهند.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

پدر سه دختر قربانی آزار جنسی پزشک تیم المپیک ژیمناستیک ایالات متحده در جلسه دادگاه خطاب به قاضی گفت: «از شما می‌خواهم که در راستای تعیین مجازات، به من اجازه دهید که پنج دقیقه با این شیطان تنها باشم.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme