https://telegram.me/empireoflies

پای داعش به صحرای سینا باز شد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، با پیدا شدن یک جسد بی سر در شبه جزیره سینای مصر که نشان داعش را به همراه داشت، پای این گروه تروریستی به این صحرا نیز باز شد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز از اسماعیلیه مصر، ساکنان شبه جزیره سینا امروز (چهارشنبه) از کشف یک جسد بی سر خبر دادند که یادداشتی با امضای یک گروه تروریستی مرتبط با سوریه و گروه داعش در عراق را به همراه داشت و قربانی را به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی متهم می کرد.

این هشتمین جسدی است که ظرف یک ماه با نشان این گروه در سینا کشف شده است.

براساس این گزارش، ساکنان روستایی در جنوب شهر ‘شیخ زوید’ در شمال سینا به رویترز گفتند که جسد بی سر یادداشتی با نشان گروه ‘انصار بیت المقدس’ را به همراه داشت با این مضمون که قربانی، عامل موساد بوده است.

گروه مزبور در یادداشت خود آورده است: این سرنوشت همه کسانی است که خیانت به وطنشان به اثبات می رسد.

از سویی، یک فرمانده ارشد انصار بیت المقدس هفته گذشته به رویترز گفت که گروه تروریستی داعش به این گروه مستقر در صحرای سینا در مورد نحوه اقدام موثرتر مشاوره داده است.

گروه انصار بیت المقدس که قدرتمندترین و بی رحم ترین گروه مسلح در سینا است،ماه گذشته اعلام کرد که چهارشهروند مصری را به دلیل دادن اطلاعات به رژیم صهیونیستی برای انجام یک حمله هوایی،سر بریده است.درجریان این حمله، سه تن از عناصر این گروه تروریستی کشته شدند.

داعش با توسل به خشونت های گسترده از جمله سر بریدن دو روزنامه نگار آمریکایی و کشتن و زنده به گور کردن صدها ایزدی عراقی، زنگ خطر را در جامعه جهانی به صدا درآورده است.

دراین حال،مقام های اطلاعاتی مصر گفته اند که داعش همچنین بر افراد مسلح مصری مستقر در مرز مشترک با لیبی نفوذ دارد.

حملات شبه نظامیان در صحرای در ابتدا نیروهای امنیتی مصر را هدف قرار می داد، اما افراد مسلح بعدها با بمب گذاری و تیراندازی، دامنه عملیات خود را گسترش دادند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme