https://telegram.me/empireoflies

پاچه‌گیری ضدانقلاب بعد از پیروزی ترامپ

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا برخی از ضد انقلاب خارج نشین در روزهای اخیر به جان یکدیگر افتاده اند و مدام دیگر گروه های سیاسی ضد انقلاب را باعث و بانی این اتفاقات می دانند.

یکی از این ضد انقلابیون فردی است به نام حسن داعی که خود را مدیر فروم ایرانیان در آمریکا می داند.وی در سال های اخیر در گیری های شدیدی با یک سازمان سیاسی ضد انقلاب در آمریکا به نام نایاک داشته است .

 داعی تحلیلگر سیاسی ایرانی تبار که در پرونده مشهوری شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) را متهم به لابیگری برای جمهوری اسلامی کرد، هشدار داده است که این سازمان در حال تلاش برای مهره چینی در حزب دموکرات آمریکاست.

 داعی با انتشار عکسی از کیت الیسون نماینده کنگره در کنار تریتا پارسی رییس نایاک نوشته است: «همکار تریتا پارسی، کاندید اصلی برای ریاست کمیته ملی حزب دموکرات.»

 داعی در توضیح تصویر افزوده است: «هر دم از این باغ بری می رسد. حزب دموکرات که همواره علمدار مماشات با رژیم اسلامیبوده و در دوره ریاست جمهوری اوباما مرزهای جدیدی از خدمت رسانی به ایران را در نوردیده است، اکنون در حال انتخاب رئیس جدیدی برای کمیته ملی حزب می باشد و کاندیدای اصلی نیز کیت الیسون، نماینده کنگره از مینه سوتا است.»

نایاک

آقای داعی درباره سابقه نزدیکی این نماینده کنگره ایالات متحده به نایاک نوشته: «وی در سال های گذشته، نزدیکترین نماینده کنگره به سازمان نایاک بوده و ضمن سخنرانی در جلسات نایاک، همکاری نزدیکی با این سازمان برای مبارزه با تحریم و فشار علیه رژیم داشته است. نایاک به الیسون کمک مالی کرده و وی نیز در جلسه جمع آوری پول برای نایاک سخنرانی کرده است. “

وی در انتهای بیانیه خود نوشته این عمل نایاک واقعا شرم آور و محکوم کردنی است.

لازم به یاد آوریست در سال ۲۰۰۸، سازمان نایاک به رهبری «تریتا پارسی» که در نوشته‌های «حسن داعی» به‌عنوان لابی طرفدار ایران معرفی می‌شود، از داعی به دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت کرد و وی را به دروغگویی و اتهام‌زنی به این سازمان متهم نمود، اما دادگاه در سال ۲۰۱۵ حسن داعی از این اتهامات مبرا دانست و نایاک را محکوم کرد.

همچنین حسن داعی مدام تلویزیون های فارسی زبان را به همکاری با دولت ایران محکوم می کند و در آخرین مورد در این زمینه حسن داعی  شبکه خبری صدای آمریکا را به دلیل مصاحبه های پی در پی با مسئول نایاک طرفدار ایران دانست. البته وی چندین بار رادیو فردا و تلویزیون بی بی سی فاری را به حمایت از دولت ایران متهم نموده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme