https://telegram.me/empireoflies

پاچه‌خواری نوری‌زاده برای سعودی‌ها !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها همگان «علیرضا نوری‌زاده» را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعود.

نوری‌زاده که شبکه «ایران فردا» را با دلارهای شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده، در طول سالهای اخیر به سخنگوی فارسی‌زبان دربار سعودی تبدیل شد و یک بار نبود که در انتقاد از آل‌سعود سخنی بر زبان بیاورد.

هنوز فراموش نکردیم که در ماجرای سال گذشته تعرض به دو نوجوان ایران در فرودگاه جده عربستان، توسط ماموران سعودی، نوری‌زاده از ماموران سعودی و رژیم آل‌سعود حمایت کرد و حجاج ایرانی را در وقوع اینگونه اتفاقات مقصر دانست.

این اپوزیسیون هزار رنگ که در طول ۳۸ سال گذشته بارها تغییر رنگ داده و در جریان‌های مختلف اپوزیسیون فعالیت کرده، سال گذشته در ماجرای فاجعه عظیم منا و مسجدالحرام هم به جای انتقاد از سعودی‌ها و مقصر دانستن آنها، در نهایت وقاحت حجاج ایرانی را عامل کشته‌شدن هزاران حاجی دانسته بود!

موارد خیانت نوری‌زاده آنقدر زیاد است که قابل شمارش نیست. او در سالهای اخیر در حمایت از درباره آل‌سعود سنگ‌تمام گذاشته است.

«علیرضا نوری‌زاده» که در ماه‌های گذشته به‌عنوان واسطه پیوند «ربع پهلوی» با رژیم سعودی ایفای نقش کرده است، در جدیدترین پاچه‌خواری‌اش برای مقامات سعودی، به سفر اخیر پادشاه سعودی به مالزی اشاره کرد و گفت: “پادشاه سعودی به مالزی سفر کرد و استقبال بی‌نظیری از ایشان انجام شد و پادشاه و نخست‌وزیر آمد و پذیرایی بسیاری خوبی انجام شد و عربستان فوراً اعلام کرد که هفت میلیارد دلار در مالزی سرمایه‌گذاری می‌کند …”

این اپوزیسیون لندن‌نشین و از حامیان فتنه ۸۸، با آنکه از سیاست خارجی رژیم آل‌سعود حمایت کرد، اما به جنایات این رژیم در یمن و حمایت از گروه‌های تروریست در کشورهای منطقه هیچ اشاره‌ای نکرد. حتی نوری‌زاده از حمایت مالی رژیم سعودی از گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح شرق و غرب ایران نیز سخن نگفت، در عوض در نهایت وقاحت جایگاه رژیم کودک‌کش سعودی را رفیع‌تر از جایگاه منطقه‌ای ایران دانست و آرزو کرد که ایکاش ایران هم مانند عربستان سعودی بود!!

اقدام نوری‌زاده در حمایت از اقدامات رژیم سعودی انقدر وقیحانه و مشمئزکننده است که حتی بسیاری از مزدوران دولت‌های غربی هم نمی‌توانند اقدامات و سخنان او را رسما تایید کنند و حتی علیه او موضع می‌گیرند تا خود را به نوری‌زاده نچسبانند.

نوری‌زاده هم مجبور است برای تداوم حمایت شاهزاده‌های سعودی از تلویزیون و کاسبی‌‌اش، هرازچندگاهی از سعودی‌ها حمایت کند تا بودجه تلویزیون و دفترش در لندن تامین شود.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها همگان «علیرضا نوری‌زاده» را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعود. نوری‌زاده که شبکه «ایران فردا» را با دلارهای شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده، در طول سالهای اخیر به سخنگوی فارسی‌زبان دربار سعودی تبدیل شد و یک …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme