https://telegram.me/empireoflies

پاچه‌خواری مجریVOA برای آمریکا اعتراض مخاطبین را در پی داشت!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر فراری از کشور و فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص در آمریکا و انگلیس، برای حفظ موقعیت شغلی و حتی اجازه اقامت در کشورهای غربی، حاضرند در راستای اهدای دشمنان ملت ایران هر کاری انجام داده و هر ننگی را بپذیرند.

یکی از افرادی که از حدود ده سال پیش از کشور فراری کرده و پس از مدتی از آمریکا سر در آورد «آرش سیگارچی صومعه‌سرایی» است. البته او به‌سبب آنکه از افشای اصل و نصب خود می‌ترسید و شاید خجالت می‌کشید، پسوند نام خانوادگی خود یعنی «صومعه‌سرایی» را از شناسنامه‌اش حذف کرد!

«آرش سیگارچی» در طول سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸ در شبکه «صدای آمریکا»، یعنی تلویزیونی که زیر نظر مستقیم وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت می‌کند، مشغول به فعالیت است.

وی در زمان حضور در ایران مشمول شرایط لازم برای استخدام در «صدای آمریکا» شد؛ هنگامی که با انتشار مطالب ضدانقلابی و ضداسلامی در نشریات محلی و وبسایتش، توانست راهی زندان شده و خود را سابقه‌دار کند.

سابقه‌ای که یکی از دلایل اطمینان مقامات VOA به او و استخدامش بوده و سیگارچی همواره خود را یک فعال سیاسی در داخل ایران معرفی کرد؛ هرچند که بعدها معلوم شد نامبرده به دلیل قالپاق‌دزدی در دوره جوانی یک بار بازداشت و راهی زندان شده است!

سیگارچی که توانسته پس از طلاق‌دادن همسرش و از طریق رابطه نزدیک با «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی VOA، به یکی از افراد بانفوذ و سردبیر وبسایت این شبکه تبدیل شود، بیش از اینکه خود را یک ایرانی بداند و به باورهای مردم ایران وفادار باشد، مانند بسیاری از عوامل اپوزیسیونِ فراری، خود را مومن به باورهای آمریکایی و مبانی حکومت آمریکا می‌داند. از این رو از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از آمریکا و آمریکایی‌ها استفاده می‌کند.

برای نمونه، پس از برگزاری انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا که به برتری نامزد جمهوری‌خواهان انجامید، «آرش سیگارچی» در توجیه مشارکت پایین مردم آمریکا در این انتخابات، بدون اشاره به نارضایتی جامعه آمریکا از حاکمان این کشور، در صفحه فیسبوکش نوشت: “احمد خاتمى به تحقیر گفته فقط ۴٧ درصد امریکایى‌ها در انتخابات شرکت کرده‌اند. حواسش نیست که انتخابات در امریکا یکسال طول مى‌کشد و تک تک ایالت‌ها یکبار براى هر دو نامزد جداگانه انتخابات مقدماتى دارند. بماند که میلیونها نفر در امریکا گرین‌کارت دارند و مانند شهروند حق راى ندارند. ١٣ میلیون هم که اساسا مهاجر غیرقانونى‌اند!”

توجیه سیگارچی آنقدر ابلهانه بود که پاسخ یکی از مخاطبینش، مانند آب سردی بر روی او بود. یکی از مخاطبین صفحه فیسبوک سیگارچی در پاسخ به او نوشت: “خوب با در نظر گرفتن همه موارد که شما اشاره کردید، چند درصد آمریکایی‌ها شرکت کرده‌اند؟ … مگر در آمار انتخابات گرین‌کارتی‌ها و غیر قانونی‌ها را جزو کسانی که حق رای دارند حساب کرده‌اند؟ و این که یک سال طول می‌کشد متوجه نمی‌شوم چگونه توجیه کننده درصد پایین شرکت‌کنندگان است؟”

البته این اولین بار نبود و آخرین بار هم نخواهد بود که عناصر اپوزیسیون برای حفظ موقعیت خود اینگونه برای سران آمریکایی پاچه‌خواری میکنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر فراری از کشور و فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص در آمریکا و انگلیس، برای حفظ موقعیت شغلی و حتی اجازه اقامت در کشورهای غربی، حاضرند در راستای اهدای دشمنان ملت ایران هر کاری انجام داده و هر ننگی را بپذیرند. یکی از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme