https://telegram.me/empireoflies

پاچه‌خواری اپوزیسیون برای آمریکا و سعودی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا گونه‌های جدیدی از گروه‌های اپوزیسیون سر بیرون آورده و یا با تضعیف عناصر اپوزیسیونِ وابسته به حزب جمهوری‌خواه، توانسته‌اند از طریق ارتباط با دولت و کنگره جمهوری‌خواه امریکا برای خود به نان و نوایی برسند. یکی از این گروهک‌های اپوزیسیون که سال گذشته به کناره‌گیری ظاهری «ربع پهلوی» از ریاست آن عملاً به امر خود پایان داد، گروهکی موسوم «شورای ملی ایران» است که از زمان روی کار آمدن ترامپ در آمریکا ذات خبیث و ضدملی خود را بیشتر نشان داده و تاکنون بارها از اقدامات ضدایرانی دولت آمریکا حمایت نموده تا به این نحو شرایط ادامه زندگی عوامل خود در آمریکا را فراهم کند و دل مقامات آمریکایی را بدست بیاورد.

گروهک مذکور در ادامه سیاست پاچه‌خواری برای مقامات حاکم آمریکایی، از سخنان اخیر ترامپ علیه ایران، سوریه و روسیه حمایت کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “ترامپ بشار اسد را «حیوان» خواند و به ایران و روسیه حمله کرد. دونالد ترامپ در یک پیام توییتری بشار اسد را «حیوان» خواند. او وعده داد که ایران و روسیه، به خاطر حمایت از رژیم سوریه، «بهایی سنگین» خواهند پرداخت. دونالد ترامپ با حمله شدید توییتری به بمباران شیمیایی غوطه شرقی «توسط رژیم سوریه» واکنش نشان داد. بر اثر «حمله شیمیایی» بیش از ۷۰ نفر جان خود را از دست داده و بیش از ۵۰۰ نفر زخمی شده‌اند.”

«رضا پیرزاده» که در غیاب «ربع پهلوی» سرکردگی این گروهک فراری را بر عهده دارد، همچنین در مصاحبه با شبکه «صدای آمریکا» سخنان مقامات آمریکایی ، اسرائیلی و سعودی را علیه کشورمان را طوطی‌وار تکرار کرد و ضمن حمایت از «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی، او را رهبری جوان و مدرن نامید که در پی اصلاح کشورش است. این اپوزیسیونِ فراری در سخنانی خائنانه ایران را مشکل خاورمیانه (غرب آسیا) و حتی جهان دانست و گفت: “ایران حمای تروریست و عامل کشتار مردم سوریه است. این حکومت آبروی همه ایرانی‌ها را برده و به‌جای آن باید نظامی سکولار دموکرات بر سر کار بیاید …”

پیرزاده با آنکه مانند اسلاف خود ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی ایران آخرین سال حیات خود را سپری می‌کند و در سال ۹۷ سرنگون می‌شود، اما در ادامه به عدم همراهی مردم با عناصر و گروه‌های اپوزیسیون اذعان نمود و از مردم خواست از برخی تجمعات و اعتراضات در شهرهای مخلف کشور حمایت کنند و بی‌تفاوت به اعتراضات نباشند!

وی ضمن حمایت از حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه،گفت که این حمله باید چند سال پیش انجام می‌گرفت!

عضو گروهک موسوم به «شورای ملی ایران»، ایران را جنایتکار و شریک جرم حکومت سوریه دانست و با تکرار ادعاهای گروهک تروریستی منافقین، گفت: “ایران سالانه ۱۶ میلیارد دلار خرج حمایت از بشار اسد می‌کند، چون هدف صدور انقلاب است و حتی اکنون در کلمبیا و ونزوئلا هم در حال فعالیت می‌باشد …”

گفتنی است، در ماه‌های گذشته خبرهایی درباره ارتباط بین اطلافیان «ربع پهلوی» و سلطنت‌طلبان با اعضای گروهک تروریستی منافقین منتشر شده است.

انتهای متن/

با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا گونه‌های جدیدی از گروه‌های اپوزیسیون سر بیرون آورده و یا با تضعیف عناصر اپوزیسیونِ وابسته به حزب جمهوری‌خواه، توانسته‌اند از طریق ارتباط با دولت و کنگره جمهوری‌خواه امریکا برای خود به نان و نوایی برسند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme