https://telegram.me/empireoflies

پافشاری امیرحسین اعتمادی بر ادامه تحریم دارویی علیه مردم ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا چند روز پیش به خبرنگاران گفت که ممکن است برخی‌ از تحریم‌های ایران کاهش یابند. به نظر می‌رسد که آن جناح دولت ترامپ که مایل است رفتار ملایم تری با ایران داشته باشد نبرد داخلی‌ درون دولت را برده است.

پامپئو و رابرت ابراین، مشاور امنیت ملی‌ آقای ترامپ، میخواستند که به گروه‌های شیعه عراقی که آنها را دنباله رو ایران میدانند، حمله شود، ولی‌ پنتاگون با آن مخالفت کرد. با وجود مخالفت شدید پامپئو، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که عدم تحریم شرکت‌هایی‌ که در رابطه با بازرسی برنامه هسته‌ای ایران و راکتور بوشهر کار میکنند ادامه خواهد داشت. 

در چند روز گذشته آمریکا به شرکت‌های کشور‌های دیگر اجازه داده از که تجهیزات پزشکی‌ به ایران بفروشند، ضمن اینکه مکانیسم مبادلات بازرگانی بین ایران و اروپا سر انجام فعال شد، و اولین محموله تحویل ایران داده شد. آنچه که پامپئو گفت نیز درستی‌ این تحلیل را تقویت می‌کند.

اما از طرف دیگر،برخی از افراطی های اپوزیسیون و طرفداران جنگ علیه ایران با این اقدامات دولت ترامپ سخت به وحشت افتاده است که مبادا سیاست “فشار حداکثری” کنار گذاشته شود، و تحریم‌ها کاهش یابند. علاوه بر حملات، “هشدار ها،” و فحاشی‌های عظیم در شبکه‌های اجتماعی به آنهایی که خواهان لغو تحریم‌ها هستند از همین موضوع نشات می گیرد.

امیر حسین اعتمادی، از اعضای فرشگرد که در سال های اخیر به شدت برای تحریم مردم ایران تلاش کرده یکی از افرادیست که در این میان ترسیده و تلاش می کند نه تنها تحریم های دارویی آمریکا برداشته نشود بلکه شدت آن را نیز بیشتر کند. وی که از “رهبران” گروه سلطنت طلب “فرشگرد” است دائما در بی‌ بی‌ سی‌، صدای آمریکا و غیره ظاهر میشود، دروغ میگوید و اغراق می‌کند وحتی با برخی دیگر از اعضای افراطی اپوزیسیون نیز بر سر این موضوع دچار اختلاف است.

لازم به یادآوریست امیر حسین اعتمادی از اعضای گروهک شکست خورده فرشگرد است که سه سال پیش در نامه ای به ترامپ با چند نفر دیگر از اپوزیسیون خواهان افزایش تحریم علیه مردم ایران شده بود. وی که همدست سعید قاسمی نژاد از دیگر اعضای فرشگرد است در سال های اخیر اصرار داشته که سیاستمداران آمریکایی را به جنگ بر علیه ایران ترغیب نماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme