https://telegram.me/empireoflies

پاسخ منفی تماشاگران ایرانی به جوسازی ضدانقلاب + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهایی که تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ والیبال در کشور لهستان با پیروزی‌های متوالی برابر تیم‌های بزرگ جهان خوش می‌درخشد، برخی از عناصر شکست‌خورده ضدانقلاب به ویژه سلطنت‌طلب‌ها که تلاش می‌کنند تا از فضای اینگونه مسابقات نیز برای فعالیت‌های خود سوءاستفاده کنند.

چند روز پیش یکی از عناصر سلطنت‌طلب نزدیک به خاندان منحوس پهلوی به نام «دریا صفایی» با پخش کردن پرچم منحوس شیر و خورشید و کاغذهایی در حمایت یکی از محکومان امنیتی داخل کشور به نام «غنچه قوامی» در جریان یکی از دیدارهای تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ لهستان تلاش کرد از این مسابقات ورزشی سوءاستفاده سیاسی کند.

این ضدانقلاب با دادن پرچم رژیم منحوس پهلوی به نام پرچم رسمی ایران و تی‌شرت‌های دارای پیام حمایت از محکوم امنیتی مذکور به تماشاگران بی‌اطلاع لهستانی که از محتوای این شعارهای خبری نداشتند، تلاش کرد از پخش زنده این دیدار سوءاستفاده کند. گروه‌های سلطنت‌طلب نیز که در ۳۶ سال پس از وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی همواره در برابر اراده ملت مسلمان ایران شکست‌خورده و ناکام مانده‌اند، تنها به سبب دیده شدن فقط دو پرچم شیر و خورشید، آنهم در اندازه بسیار کوچک در جریان پخش زنده مسابقه والیبال تیم ملی والیبال ایران از صدا و سیمای جمهوری اسلامی به گونه‌ای ابراز خوشحالی کرده‌اند که گویی جمهوری اسلامی را براندازی کرده‌اند!!

با این وجود، برخی عوامل سلطنت‌طلب‌ها نیز که در بازی تیم ملی والیبال ایران برابر تیم والیبال آمریکا با بی‌توجهی تماشاگران ایرانی مواجه شده بودند، در دیدارهای بعدی تیم ملی والیبال ایران حضور چندانی در محل برگزاری مسابقات نداشتند و پروژه خود را شکست‌خورده دیدند.

با دیدن تصاویر حواشی و تماشاگران دیدارهای اخیر تیم ملی والیبال ایران درمی‌یابیم که بر خلاف ادعای سلطنت‌طلب‌ها، اکثر قاطع تماشاگران و حامیان تیم ملی والیبال ایران، پرچم جمهوری اسلامی را در دست دارند و در واقع به فراخوان گروه‌های ضدانقلاب پاسخ منفی داده و آنها راه به حساب نیاورده‌اند.

در ذیل تصاویری از حواشی و تماشاگران دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی والیبال آمده است که توسط رسانه‌های خارجی تهیه شده است:

تماشاگران-۱ تماشاگران-۲ تماشاگران-۳ تماشاگران-۴ تماشاگران-۵

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. شیر و خورشید نحسه

  2. آره فکر کنم همه فیلم لب گرفتن عکس سوم از آخر را دیده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme