https://telegram.me/empireoflies

پاسخ سالار عقیلی به شبهه افکنی مجری من و تو

 به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:پس از اینکه حضور سالار عقیلی خواننده سنتی کشورمان در شبکه ماهواره ای من و تو با واکنش های فراوانی همراه شد.وی اعلام کرد:
“از آنجائیکه فرد سیاسی نیستم و با گرایش‌های سیاسی‌ شبکه‌های ماهواره‌ای اصولاً آشنایی نداشته و ندارم و هدفم صرفاً ترویج و شناساندن هنرم بوده و هرگز غیر از راه هنر و تلمذ هنر موسیقی اصیل، راه دیگری نپیموده‌ام، سعی‌ام بر این بود که همواره در کشورهای مختلف به‌عنوان سفیر فرهنگی ایران، موسیقی کشور عزیزم را ترویج داده و نیتی به غیر از این نداشتم…

…امیدوارم برای برخی از هم‌وطنان عزیز سوءتفاهم به‌وجودآمده، رفع گردد و سپاسگزار همه هم‌میهنان مهربانم می‌باشم و از آنجائیکه عاشق وطنم و مردم ایران می‌باشم و بارها و بارها گفته‌ام: «همه جان و تنم، وطنم، وطنم، وطنم» هیچ تصمیمی برای مهاجرت و ماندن در خارج از کشور را ندارم و به‌زودی به آغوش میهن عزیزم ایران بازخواهم گشت و تا جان در بدن دارم برای وطنم این «شکوه پابرجا» می‌خوانم. ”

اما از نکات قابل تامل حضور عقیلی در برنامه “من و تو +” شبکه من و تو، برخی سوالات از پیش تعیین شده مجری برنامه و پاسخ عقیلی بود.

بر خلاف دعوی سازندگان این برنامه که آن را برنامه ای سرگرم کننده و علمی و فرهنگی معرفی می کنند، مجری به سوالات، فضایی سیاسی داده و از برگزاری کنسرت در ایران و خارج از ایران می پرسد که عقیلی با دفاع از شرایط و هزینه های مطلوب برگزاری کنسرت در ایران و انتقاد از هزینه های بالا و موانع موجود در دیگر کشورها بویژه امریکا، به او پاسخی مخالف شبکه می‌دهد.
از سویی دیگر مجری زن این رسانه نیز  این پاسخ را مطلوب شبکه ندانسته و از این خواننده سنتی پرسیده: اگر شرایط خوب است چرا کنسرت های شما در ایران کم است؟
عقیلی ضمن غیر واقعی دانستن این خبر، تصریح می کند: “کم کنسرت نمی گزاریم، در شهرستان ها و شهرهای مختلف ایران کنسرت برگزار می کنیم، کار ما همین است، کار ما موسیقی‌ست، مثل این است که شما به یک جواهر فروش بگویید که چرا یک روز کم و یک روز زیاد جواهر می فروشی؟ ”

پس از آن مجریان با ایجاد فضایی طنزآلود به عدم تسلط بر فضای موسیقی ایران اذعان داشته و بدون ارائه منبع، سمت و سوی برنامه را تغییر می دهند.

از دیگر حواشی این برنامه می توان به خنده های غیرمعمول و هیجانی مجری اشاره داشت که با نگاه تعجب آور این استاد موسیقی مواجه شده است.

رسانه ایران

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme