https://telegram.me/empireoflies
کلیسای شهر کلن آلمان به خود می بالد زیرا بقایای استخوان (اسکلت) سه مرد دانا (پادشاه) که پس از ولادت عیسی مسیح نزد او رفتند و او را ستایش کردند در انجا به خاک سپرده شده است.

پاسخ به آن دسته مفتی‌هایی که حرف مفت می‌زنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کلیسای شهر کلن آلمان به خود می بالد زیرا بقایای استخوان (اسکلت) سه مرد دانا (پادشاه) که پس از ولادت عیسی مسیح نزد او رفتند و او را ستایش کردند در انجا به خاک سپرده شده است .

در ابتدای باب دوم انجیل متی آمده است:

چون عیسی در زمان هیرودیس پادشاه در بیت لحم متولد شد ، ناگاه مجوسی چند از مشرق به اورشلیم آمدند گفتند ، کجاست آن مولود که پادشاه یهود است ، زیرا که ستاره ی او را در مشرق دیده ایم و برای پرستش او آمده ایم .

مجوسان که بودند:

واژه مجوس از ریشه یونانی و لاتین ماگوس می آید که در نهایت در فارسی دری به مغ می رسد – واژه موبد (در اصل یعنی موگ پت) یعنی پیشوای روحانی زرتشتیان از همین ریشه می باشد. در نهایت اینکه مغان همان پیشوایان یا اولیای دین هستند که در ایران باستان سرپرست امور دینی بوده اند.

مطالب خلاصه بالا اشاره به این دارد که قبل از بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) ایرانیان مردمی خدا جوی بودند که پیامبری عیسی مسیح (ع) را نکو داشتند و سال ها (قرن ها) بعد وقتی پیامبر گرامی اسلام مبعوث گردیدند، باز همین ایرانیان ذاتا خداجوی بودند که بعثت ایشان را پذیرفتند. آن هنگام که اجداد آل سعود و نیاکان افرادی امثال عبدالعزیز، مفتی به اصطلاح اعظم عربستان بر سر پیامبر گرامی اسلام خاکستر می ریختند و پیامبر عزیز در نهان می بایست به دعوت دین خداوند یکتا مبادرت می ورزیدند، ایرانیان بودند که قرن ها پیش، آماده و منتظر ایشان بودند. کما اینکه وقتی اعراب به ایران لشکر کشیدند با مردم خداجویی مواجه شدند که قرنها قبل به خدا گرائیده و او را عبادت کرده و می ستودند و با بعثت پیامبر عزیز خدا حضرت خاتم النبیین (ص) به اسلام گرویدند. آن هنگام که اجداد آل سعود بت های سنگی لات و عزی را ستایش می کردند و شراب می نوشیدند و دخترانشان را زنده به گور کرده ، به قتل می رساندند، ایرانیان قدر و مرتبه زن را آنگونه که بعد ها پیامبر گرامی اسلام فرمودند، ارج می نهاده و زن را معزز و گرامی می داشتند.

آن هنگام که پیامبر اسلام هجرت فرمودند تا از شر نیاکان از خدا بی خبر آل سعود و عبدالعزیز در امان بمانند ایرانی ها سال های سال بود که خداوند یگانه را می پرستیدند؛ او را ستایش می کردند و در انتظار آن بودند تا پیامبر گرامی اسلام به فرمان باریتعالی مبعوث شوند، آن هنگام که سلمان فارسی برای گسترش اسلام جهاد می کرد و در راه دین خداوند ایثار می نمود، کسانی در مقابل او و یاران پیامبر سد ایجاد می کردند و آزار می رساندند که نیاکان همین از خدا بی خبرانی بودند که امروز بر سر زنان و کودکان یمن بمب می ریزند و خون کودکان سوری را بر زمین جاری می کنند.

باز هم می توان گفت :

آن ناکسانی که پهلوی زهرای مرضیه را مورد آزار و ضربت قرار می دادند ، از کدام مردمان بودند، اجداد ایرانی ها بودند یا اجداد آل سعود و مفتی اعظم، بستگان و نوادگان پیامبر اسلام از علی (ع) گرفته تا حسین (ع) در کربلا و سایر ائمه اطهار و اهل بیت گرامی شان را نیاکان ایرانیان به شهادت رساندند و یا اجداد همین آل سعود .

اگر بخواهیم بگوییم و برشماریم باید به درازای تاریخ یکهزار و چهار صد ساله اسلام بنویسیم که آن دسته از خدا بی خبرانی که حکام زمانه بودند( و صد البته حسابشان از آن دسته مردم مسلمان و خداجوی عرب که نمونه آنها صدها شهید فلسطینی و عرب نظیر شیخ نمر و …می باشند جدا خواهد بود)، با پیامبر و اهل بیت و یادگارانش چه جفاها که نکردند و چه ظلم ها که روا نداشتند . حاکمان ظالمی که هم برنوادگان پیامبر ظلم نمودند و هم بر اعراب مسلمانی که یاران پیامبرگرامی ودوست داران اهل بیت و نوادگانش بودند. معاویه ها، ابوسفیان ها، یزید ها و …. کدام یک ایرانی یا به گفته خودتان مجوس بودند . مجوسانی که پای در رکاب پیامبر، یاران و نوادگان گرانقدر ایشان نهادند و با بیعت خویش برای گسترش دین اسلام آنگونه که پیامبر اسلام سفارش می نمود عمل کرده و خدای را آنگونه که او می فرمود پرستیدند.

آیا آنان مسلمانان واقعی بوده اند یا کسانی که دستان مبارک حضرت ابوالفضل (ع) را از بدن گرامی آن بزرگوار جدا نمودند و اهل بیت امام حسین (ع) را در سرزمین شام و بعد از واقعه کربلا مورد آزار و اذیت قرار دادند . پر واضح است که نیاکان شما از نیاکان مردم مسلمان عرب جدا می باشند. مسلمانان عرب پیروان واقعی پیامبر گرامی اسلام هستند که به دست حکام جابر وستمگری نظیرشما( آل سعود) قرن هاست که ستم می بینندوبا شما  نیز ذره ای سر سازش ندارند.اما شما که از نوادگان حکام ستمگر و ظالم تاریخ هستید به چه می بالید ؟ به کدامین عمل نیکوی خود ارج می نهید که این چنین از ایرانیان می گویید. شما ظالمانی که همچون آن دسته از گذشتگان جابر و خون آشام خود زنان و کودکان بی گناه را در نقاط مختلف سرزمین عرب و غیر عرب از یمن و عراق و سوریه گرفته تا افغانستان به خاک و خون می کشید و کفار از خدا بی خبری همچون داعش را حمایت می کنید، چه پیشینه قابل افتخار و واجد احترامی دارید که این چنین غره شده و خود را حاکم جان و مال مردم عرب ومسلمان می دانید .

درکدامین برگ تاریخ نوشته اند که ایرانیان با مسلمانان دشمنی کرده اند؟ در کدامین حادثه تاریخی آمده است که ایرانیان بر مسلمانان شمشیر کشیده یا زنان و مردان آنها را به خاک و خون کشیده باشند. آیا جز این است که بمب های آمریکایی و اسرائیلی بی گناهان مسلمان را در غزه و لبنان غرقه به خون کرده اند و شما سکوت کرده اید و پنهانی گروهی را به اسرائیل فرستاده اید تا دست دشمنان امت مسلمان را بفشارند. آیا فراموش کرده اید که در بحرین و نواحی شیعه نشین عربستان خانواده های عرب فقر و نداری را تجربه می کنند و سفره هایشان هر روز به یمن خباثت و خیانت شما خالی تر می گردد ؟ پس چرا سرمایه گذاری شما که مدعی مسلمانی هستید در آمریکا و اروپا شرکتهای در حال ورشکستگی یهودی را نجات می دهد و سرمایه مردم مظلوم و مسلمان عرب کشور خودتان ،یهودیان آمریکائی را پولدار تر کرده و بساط عیش و عشرت و شرابخواری غیر مسلمانان را در لاس و گاس و موناکوو امثال انها فراهم می آورد.

شما که خود را کلید دار خانه ی خدا می دانید، سرمایه ی سرزمین وحی را که از دل چاه های نفت  بیرون می آید به یغما برده و پول بدست آمده از آن را یا خرج ارتش آمریکا می کنید یا در اقتصاد آمریکا سرمایه گذاری می کنید تا در گسترش کلوب های همجنس گرایان آمریکایی هزینه شود. بخشی از سرمایه ملت عرب را شاهزادگان فاسد سعودی صرف عیش و عشرت خود نموده ، با خرید ویلا در سواحل فرانسه و در حالی که سوار بر اتومبیل های گرانقیمت آمریکایی می شوند به هدر داده اما همچنان داعیه مسلمانی شما گوش فلک را می آزارد.شما چه می گویید ؟ شما اصلاً می دانید که در کجای معادلات جهانی قرار دارید ؟

گذشتگان ما وجود عیسی مسیح (ع)را گرامی داشتند و اولین گروه از مسلمانانی درجهان بودند که با ورود اسلام به سرزمین شان وصیت پیامبرگرامی اسلام رابه جای آورده ، دین اسلام را عزیز داشته و اهل بیت بزرگوار پیامبر را را حمایت نمودند و ۱۴۰۰ سال بعد هم ذره ای از ارادتشان کاسته نشده است.حال اگر این ارادت و ایمان به مذاق شما خوش نمی آید، اشکال از خودتان است. ایرانیان نبودند که پای در رکاب اشتران جنگ جمل را براه انداختند، ایرانیان نبودند که خون به دل اهل بیت پیامبر و دختر گرامیش نشاندند . گویی فراموش کرده اید که جنگ جمل و صفین و .. را در صدر اسلام چه کسانی براه انداخته اند. اصلا چرا گذشته را فقط ورق بزنیم ، در همین اوضاع کنونی، در آشفته بازار جهان اسلام هر آنچه رخ می دهد منشأ آن از کدام آبشخور سیراب می گردد؟ آنانی که سوریه را به خون کشاندند و برخود نام دولت اسلامی نهاده اند را چه کسانی حمایت می کنند ؟ اینان چه کسانی هستند که برخود کمربند انفجاری می بندند تا زنان و مردان و کودکان بی گناه عراقی را غرقه درخون نمایند ؟ طالبان و القاعده و امثال آن ها را دلارهای کدامین سرزمین ها و دولت های کدامین کشورها حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند ؟

آیا بر روی بمب هایی که در اقصاء نقاط دنیای اسلام جان دهها بیگناه را می گیرند نام ایران نوشته شده است ؟ آیا نام شما و دولت های حامی شما بر آن حک نشده است ؟ آیا تانک هایی که در خیابانهای بحرین شیعیان را تهدید می کنند و یا جای چرخهایشان سینه خیابانهای یمن را میشکافند ایرانی هستند؟ سالها پیامبر اسلام مبارزه کرد و پس از او نیز تلاش گردید تا اسلام اقصا نقاط جهان را در نوردیده و در جان و روح انسانهای خداجو جای گیرد اما شما و طالبان و داعش چه کردید؟ آنچه شما نمودید این نتیجه را داده است که امروز تمام دنیا می خواهند درب های مساجد را ببندند و حجاب را از سر زنان مسلمان پایین آورند و مسلمانان را به نفرت و خشونت و خون ریزی متهم نمایند ، ماحصل تلاش ها و آموزه های وهابیت شما امروزه در جهان جز مقابله با اسلام و آزردن مسلمانان چه بوده است که برخود می بالید؟

خجالت و شرم هدیه ای است که خداوند به مؤمنان خود مرحمت فرموده اند ، وای بر کسانی که بوئی از شرم، خجالت و حیا نبرده اند و ذره ای از انسانیت در زندگی سیاه آنان مشاهده نمی شود.خداوند در قرآن بشارت داده اند که مظلومان و مستضعفان روزی بر خواهند خواست و حق خود و فرزندانشان را از حلقوم فاسدان و غاصبان و ظالمان خواهند گرفت. آن روز نزدیک است.

انتهای پیام/مبدیان

کلیسای شهر کلن آلمان به خود می بالد زیرا بقایای استخوان (اسکلت) سه مرد دانا (پادشاه) که پس از ولادت عیسی مسیح نزد او رفتند و او را ستایش کردند در انجا به خاک سپرده شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme