https://telegram.me/empireoflies

پاسخ جالب خانم ایرانی به وزارت خارجه اسرائیل+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی سرنگونی جنگنده پیشرفته اف ۱۶ رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سوریه، صهیونیست ها برای کمرنگ کردن این شکست بزرگ، مدعی شدند یک پهپاد ایرانی را بر فراز سرزمین های اشغالی ساقط کرده اند و در فضای مجازی به طور گسترده این ادعا را پوشش دادند.

یکی از صفحاتی که مفصل به این ادعای صهیونیست ها پرداخت، صفحه فارسی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی بود؛ اقدامی که با واکنش گسترده ایرانی ها مواجه شد.

ایرانی‌ها با مراجعه به صفحه “اسرائیل به فارسی” به صهیونیست ها یادآور شدند که بر فرض صحت ادعای آنها، در برابر یک جنگنده پیشرفته تنها توانسته اند یک پهپاد را شکار کنند؛ یادآوری که به مذاق اسرائیلی ها خوش نیامده و آنها را مجبور به واکنش والبته دروغگویی کرد.

این صفحه با انتشار یکی از نظرات، مدعی شد که این نظر توسط اکانت فیک (جعلی) نوشته شده است؛ این در حالی است که صفحه مورد نظر بیش از ۱۰۰۰ دنبال کننده دارد.

کاربری که این نظر را نوشته بود، در واکنش به ادعای صهیونیست ها نوشت: «اسرائیل فارسی به من و هر کسی که دوست نداره افکارش را، میگه فیک. زمین های خودِ اسرائیل را از فلسطینی ها دزدیدند، به دیگران میگن فیک.»

 

عکس/ ادعای اسرائیل

 

عکس/ پاسخ کاربر ایرانی

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اسرائیل همچنان تلاش می کند با فرافکنی و جنجال، آبروریزی سقوط جنگنده پیشرفته اف ۱۶ توسط پدافند هوایی سوریه، بی اهمیت جلوه دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme