https://telegram.me/empireoflies

پارک تمام عریان بله، لباس شنای پوشیده نه!+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مجله آمریکایی “فارین پالیسی” (Foreign Policy) با انتشار گزارشی به تصمیم مسئولان شهر پاریس برای افتتاح یک پارک برای نودیست ها (برهنگی گرایان) پرداخته و این اقدام را با ممنوع بودن پوشش برای زنان مسلمان در ساحل، مقایسه کرده است.

شهردار پاریس اخیرا اعلام کرده است که با هدف حمایت از نودیست ها قصد دارد پارکی مخصوص افرادی که می خواهند مدتی از شر لباس هاشان خلاص شوند، ایجاد کند.

در گزارش فارین پالیسی می خوانیم: «تابستان امسال، فرانسه با ممنوع ساختن پوشیدن برکینی -لباس شنای کاملا پوشیده که مورد علاقه مسلمانان است- برای زنان در استخرهای عمومی و سواحل چندین شهر، خشمی گسترده را در جهان به وجود آورد.

اما نظر مقامات فرانسه در مورد عریانی کامل در پایتخت این کشور چیست؟ به نظر می رسد که به زودی هیچ مشکلی برای این کار وجود نداشته باشد.

تا قبل از تابستان سال آینده، نودیست ها می توانند از منطقه ای در پاریس که مخصوص آن ها طراحی شده به صورت کاملا عریان بگردند؛ چرا که اعضای شورای شهر پاریس برنامه ساخت چنین فضایی را تایید کرده اند.

یکی از اعضای شورای شهر پاریس می گوید که در فرانسه دو میلیون نودیست وجود دارد و در فصل تابستان که فصل رونق گردشگری است و توریست ها به سوی فرانسه می آیند این رقم به دو برابر می رسد؛ پاریس برای آن ها مقصد برتر گردشگری است، اما ما هیچ مکان عمومی برای آن ها نداریم. ما می خواهیم یک مکان تفریحی برای آن ها ایجاد کنیم که بتوانند به آزادانه در آن عریان شوند.»

این مجله آمریکایی در ادامه می نویسد: «این در حالی است که جمعیت مسلمانان فرانسه حدود ۵ میلیون نفر است که دوبرابر بیشتر از جمعیت نودیست ها است؛ دست کم در فصل های غیر گردشگری.

معاون شهردار پاریس عنوان کرده که او و آقای شهردار از این طرح حمایت می کنند البته باید این طرح در مکانی خارج از مراکز شهری مثلا در کنار یک برکه اجرا شود تا نظم عمومی را تهدید ننماید.

حرف های او خنده دار است؛ چرا که برکینی (لباس شنای پوشیده زنانه) نیز  در چنین محیط هایی -کنار ساحل، برکه یا اسخترها- پوشیده می شود اما تابستان امسال به عنوان تهدیدی جدی برای نظم عمومی معرفی شد!»

گفتنی است انجمن عریان گراهای پاریس با ۳۷۲ عضو از این تصمیم شهردارپاریس استقبال کرده است.

فرانسه اولین کشوری است که در سال ۱۹۵۲ مناطقی را برای افراد عریان گرا ایجاد کرد. طبق قوانین فرانسه هرشخصی خارج از این مناطق عریان شود ۱۵ هزار یورو جریمه خواهد شد.

انتهای پیام/جام نیوز

شهردار پاریس اخیرا اعلام کرده است که با هدف حمایت از نودیست ها قصد دارد پارکی مخصوص افرادی که می خواهند مدتی از شر لباس هاشان خلاص شوند، ایجاد کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme