https://telegram.me/empireoflies

مراجعه روزانه نمایندگان پارلمان انگلیس به سایت‌های مستهجن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه «تلگراف» انگلیس طی گزارشی به آمار استفاده نمایندگان پارلمان انگلیس از وبگاه‌ها و صفحات غیراخلاقی و هرزه‌نگاری پرداخت.

«تلگراف» اذعان کرد که در سال گذشته ۲۵۰ هزار بار و هر ماه بیش از ۲۰ هزار بار از یارانه‌های پارلمان بریتانیا به صفحات مستهجن مراجعه شده است.

پارلمان انگلیس (مجلس عوام) ۶۵۰ عضو دارد و با تقسیم این تعداد در میزان بازدید نمایندگان پارلمان انگلیس در سال میلادی گذشته از وبگاه‌های مستهجن، به‌طور میانگین هر نماینده انگلیسی روزانه بیش از یک بار به وبگاه‎ها و صفحات مستهجن و هرزه‌نگاری مراجعه می‌کند.

تصویر از وبگاه «تلگراف» انگلیس

تصویر از وبگاه «تلگراف» انگلیس

بنا بر این گزارش، تنها در ماه آوریل سال ۲۰۱۴ میلادی، بالغ بر ۴۲ هزار بار از رایانه‌های پارلمان بریتانیا برای مشاهده صفحات مستهجن استفاده شده که آماری بالغ بر روزی بیش از ۱۳۰۰ بار را ارائه می‌دهد. در سال ۲۰۱۲ نیز از رایانه‌های پارلمان انگلیس بیش از ۳۵۰ هزار بار برای مشاهده صفحات ممنوعه استفاده شده بود.

گزارش «تلگراف» در حالی است که چند روز پیش روزنامه «نیویورک پست» از استعفای معاون رئیس مجلس اعیان انگلیس پس از رسوایی جنسی خبر داده بود.

«سیمون دنزوک» معاون رئیس مجلس اعیان انگلیس و نماینده حزب کارگر پس از انتشار عکس‌ها و فیلم وی در حال مصرف کوکائین با زنان روسپی، از مقام خود استعفا داد، اما مدعی شد تماشای تصاویر مستهجن نباید معیار سنجش سیاستمداران باشد!

وی با اعتراف به اینکه یک سایت مستهجن را در فهرست علاقه‌مندیهای تلفن همراه خود قرار داده است، اما از این کار خود ابراز شرمندگی نکرد و گفت: “این بخشی از زندگی من است، همان طور که بسیاری از افراد همین کارها را می‌کنند.”

گفتنی است، به گزارش رسانه‌های انگلیسی «کارن دنزوک» همسر این نماینده پارلمان انگلیس، تصاویر نیمه برهنه خود را در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت به نمایش می‌گذارد.

«سیمون دنزوک» در کنار همسرش

«سیمون دنزوک» در کنار همسرش

انتهای پیام/

روزنامه «تلگراف» انگلیس طی گزارشی به آمار استفاده نمایندگان پارلمان انگلیس از وبگاه‌ها و صفحات غیراخلاقی و هرزه‌نگاری پرداخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.4 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme