https://telegram.me/empireoflies

پارادوکس ضد انقلاب؛ قبول یا عدم قبول نتیجه انتخابات

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:ابوالحسن بنی‌صدر،  رئیس‌جمهوری مخلوع جمهوری اسلامی  ایران در یک مصاحبه که بخشی از آن در شبکه سوئدی رادیو تلویزیون ملی فنلاند پخش شد، انتخابات روز جمعه، هفتم اسفندماه را عملی با «سرمهندسی» رهبری دانست و گفت ترکیب مجلس خبرگان با نحوه تایید و رد صلاحیت‌ها از هم‌اکنون معلوم است و احتیاج چندانی به صبر کردن برای دانستن نتیجه نیست.

او گفته: «غیر از تهران و اصفهان و یکی دو جای دیگر که به اصطلاح رقابتی وجود دارد، در بقیه جاها جوری مهندسی شده که آن‌هایی که رهبری می‌خواهد از صندوق بیرون بیایند».

پس از اعلام نتیجه انتخابات در کل کشور و برد اصول گرایان و بدست آوردن بیش از ۶۰ درصد صندلی های مجلس برخی از ضد انقلابیون تلاش دارند که انتخابات برخی از شهر های بزرگ را به دلیل رای آوری اصول گرایان مورد تشکیک قرار دهند . به عنوان مثال برخی از اظهارات در فضای مجازی بر این نکته تاکید می کند که در شهر هایی مثل مشهد که تمامی کاندیدای راه یافته به مجلس از لیست اصول گرا ها هستند تقلب شده و در حال شایعه پراکنی هایی هستند که اگر در هر شهری اصلاح طلبان رای نیاورده اند پس باید دوباره آرا شمارش شود .

در خصوص انتخابات مجلس خبرگان در تهران که احمد جنتی نیز نفر شانزدهم شده این شائبه را مطرح می کنند که حاکمیت خواستار باقی ماندن وی در لیست انتخاب شدگان بوده .سایت تازه تاسیس زیتون می نویسد :” ابهام و تردید نسبت به صحت آرای آیت الله جنتی  به ویژه از این جهت پررنگ می‌شود که وزارت کشور پیشتر گفته بود آرای مجلس خبرگان زودتر از آرای مجلس شورای اسلامی شمارش خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد. تعلل در اعلام نتیجه نهایی آرا این شائبه را پیش آورد که فشارهایی علیه وزارت کشور برای ابقای جنتی در لیست خبرگان وجود دارد. او در قعر جدول منتخبان است اما در خبرگان می‌ماند.”

این شیوه متهم نمودن به تقلب در انتخاباتی که حامیان و طرفداران نزدیک به غرب در ایران برگزار نموده اند اکنون از پارادوکس های جریان ضد انقلاب است زیرا از طرفی اعلام می کنند که مردم به صندوق های رای اعتماد دوباره یافتند و از طرفی اعلام می کنند که در برخی از شهر ها تقلب شده و هنوز تکلیف خود را با انتخابات مشخص نکرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme