https://telegram.me/empireoflies
خریداری در فروشگاه زنجیره ای Costco شاکی از آن بود زنی که جلوتر از او در صف بود به مبلغ ۲ هزار دلار دماسنج خرید.

ویروس کرونا و قفسه‌های خالی در آمریکا + عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغساکنان نیویورک برای خرید مواد ضروری اولیه به فروشگاه‌ها هجوم بردند.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که وحشت به جان نیویورک افتاده است. به دلیل شیوع ویروس کرونا، صف های طولانی برای خرید مواد ضدعفونی و پاک‌کننده، آب و مواد ضروری اولیه ایجاد شده است و میدان «Times Square»، خالی شده است.

ترس و وحشت شیوع ویروس «کووید-۱۹» آمریکایی‌ها را مجبور کرده دست به ذخیره آب و غذا، خرید ماسک و مواد ضدعفونی کننده و کاغذ توالت و دارو بزنند.

به گزارش رسانه های آمریکایی، بسیاری از افراد نگران آن هستند که در صورت بروز اپیدمی، کالاهای ضروری اولیه کمیاب شوند. همه می ترسند و این وحشت ایجاد سراسیمگی کرده است. خیلی ها برنج و آب می خرند.

در صف های خرید که برای آمریکا یک پدیده غیرعادی است، موارد غیر منتظره رخ می دهد. خریداری در فروشگاه زنجیره ای Costco شاکی از آن بود زنی که جلوتر از او در صف بود به مبلغ ۲ هزار دلار دماسنج خرید.

فروشگاه اینترنتی eBay اعلامیه فروش ماسک های صورت، مواد ضدعفونی برای دست و دستمال‌های پاک کننده را متوقف کرد. این کار به دلیل افزایش سرسام‌آور قیمت ها اجرایی شد. زیرا یک بسته دستمال ضدعفونی که فقط ۱۰ دلار قیمت داشت به قیمت ۴۰۰ دلار در مغازه اینترنتی به فروش گذاشته شد.

در یک آگهی قیمت اولیه فروش بسته‌ای از ۵۰ ماسک که ۹۳ دلار بود در حراج به قیمت ۲۵۰ دلار فروخته شد. و بسته‌ای از ۴ شیشه ماده ضدعفونی کمتر از ۹۰۰ میلی لیتر به قیمت ۱۱۸ دلار فروخته شد.

 

 

 
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme