https://telegram.me/empireoflies

ویدئو/ چالش دانشجوی ایرانی با علی‌نژاد در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک دانشجوی ایرانی ساکن آمریکا با حضور در جلسه سخنرانی مسیح علی نژاد او را به چالش کشید.

کانال دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی ساکن آمریکا، فیلم جالبی را منتشر کرد که در آن یک دانشجوی ایرانی، مسیح علی نژاد را به چالش می کشد.

در پی حضور مسیح علی نژاد، در دانشگاهی در کالیفرنیا، یک دانشجوی رشته فلسفه و روانشناسی و فعال فرهنگی که خود را حسینی معرفی کرده با طرح چند سوال کارمند رسمی صدای آمریکا را برای لحظاتی به چالش کشید اما وی بجای پاسخ منطقی فضای جلسه را احساسی کرد.

مسیح علی نژاد به بهانه معرفی و تبلیغ کتاب زندگی نامه اش در این دانشگاه حاضر شده بود. خود این دانشجو توضیح می دهد: تصمیم گرفتم به دیدار ایشان بروم و اگر فرصت شد سوالاتی را مطرح کنم. روز سخنرانی، در سالن تقریباً جمعیت صد نفری حضور داشتند. کسانی که از بیرون دانشگاه آمده بودند شامل فارسی زبانان بهایی، مسیحی شده ها، برخی خانم‌ها و آقایان میانسال و دانشجویانی که برای گرفتن نمره‌ی بیشتر مشغول نوت برداشتن بودند. چون آنجا هم مانند ایران بعضی از اساتید، به حضور [اجباری] دانشجویان در برنامه های دانشگاه نمره‌ می‌دهند.

سخنرانی خانم علینژاد تقریباً یک ساعت طول کشید، در این سخنرانی از زندگی، خانواده، و فعالیت‌هایی که داشتند، گفتند و تصویری سیاه، از کاملا تیره از ایران نشان داد. خانم علینژاد انتظار نداشت در آمریکا کسی به عنوان منتقد با ایشان وارد بحث شود به همین دلیل تا توانست تصویری سیاه و صفر درصدی از ایران را برای دانشجویان تصویر کرد.

بعد از سخنرانی، بخش پرسش و پاسخ آغاز شد، بنده به عنوان یکی از دانشجویان سوالاتی را مطرح کردم و سعی کردم فضای تک قطبی سالن را بشکنم. فضایی که با وجود ادعای آزادی بیان و عقیده، کاملاً یک طرفه برگزار شد و بطوریکه اگر خانم علینژاد ادعا می کرد در ایران انسان‌ها همدیگر را می‌خورند کسی نبود که حرف او را به چالش بکشد.

پس ازطرح سوالاتی درباره‌ی چرایی انتشار عکس کودکان شوشتری که مورد تعرض جنسی قرار گرفته بودند در صفحه اینستاگرام خانم علینژاد، و همچنین قسمتی که بحث خانم مرضیه هاشمی و سکوت و استاندارد دوگانه‌ی این خانم در این باره به میان آمد، وی و اطرافیان‌شان اقدام به سروصدا کردند تا صدای منتقد را خفه کنند. آنها همچنین با احساسی کردن فضا کاری کردند که کسی به ادعاهایشان شک نکند و بدین ترتیب جلسه را به حاشیه کشاندند.

خانم علینژاد خوب می‌داند بحث نشان دادن صحنه‌ی تجاوز جنسی به چند نوجوان حتی با شطرنجی کردن چهره آن‌ها یک کار زننده و زشت است و اگر آن کودکان آمریکایی بودند ایشان امروز به جای سخنرانی در دانشگاه باید به زندان رفته و برای زندانیان ایالتی حرف میزد، نه برای دانشگاه ایالتی. بدون شک این کار ایشان نه تنها غیراخلاقی بلکه غیرقانونی بود و حتی بدترین و چرک‌نویس‌ترین ژورنالیست‌های دنیا هم کمتر دست به چنین کاری میزنند.

دست آخر این دانشجو مجبور می شود ادامه آنچه برای جلسه دیدار با مسیح علی نژاد آماده کرده بود را به صورتی جداگانه در فایلی ضبط شده برای مخاطبان منتشر کنند.

در این کلیپ مجزا آمده است: موضوع حجاب و چگونگی آن یک بحثی است که باید در داخل ایران با گفتگو حل شود. اگر فکر می‌کنید کسی که خارج از کشور زندگی می‌کند و منبع درآمد او از طریق ایجاد تنش و جنگ داخلی در ایران تامین می‌شود می‌تواند مشکلات اجتماعی و فرهنگی را حل کند، سخت در اشتباهید.

امثال خانم علینژاد به گفته‌ی خودشان نه به دنبال حق و حقوق شما هستند و نه به دنبال دیده شدن گیسوان‌تان، بلکه به دنبال محکم کردن جای پای خود در خارج از ایران و دریافت حقوق بیشتر از غرب اند.

در پروسه تحریم مردم ایران، تفاوتی نمی کند شما باحجاب باشید یا بی حجاب یا اینکه حجاب را قبول داشته باشید یا نه. فراموش نکنید که شما هیچ ارزشی برای این خانم و همفکران ایشان ندارید و تنها حکم وسیله‌ای را دارید که به این گروه برای رسیدن به جایگاه بهتر در غرب کمک می‌کند، همانطوری که خانم علینژاد با انتشار عکس کودکان شوشتری باعث از بین رفتن آبرو و حیثیت آن بچه های معصوم شد و ذره‌ای برای او اهمیت نداشت که چه اتفاقی برای آن کودکان خواهد افتاد، چرا؟ چون ایشان “طرفداران” خود را فراتر از یک وسیله برای سوء استفاده نمی‌بیند و با فهم این موضوع به صورت مستقیم از احساسات شما و صدای شما سوء استفاده می‌کند.

از خودتان سوال کنید آیا همکاری با خانم علی نژاد و امثالهم ارزش این را دارد که آینده‌ای برای فرزندان این سرزمین بر مبنای پذیرش حاکمیت غرب بر ایران بسازید؟ جایگزین جمهوری اسلامی کسانی چون پهلوی، رجوی و علینژادها هستند که اگر چسبیدن به دولت آمریکا را از آن‌ها بگیرید، هویت مستقلی نخواهند داشت.

گفتنی است صحبت های خانم علی نژاد حاوی مطالب مهم دیگری است، اینکه حجاب مساله اصلی او نیست و او به دنبال تغییر نظام است و حجاب به عنوان یک سد مانع این کار است او در واقع در حال اجرای فرمان و دستورالعملی از ریگان است که می گوید باید دیوار را فرو ریخت.

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک دانشجوی ایرانی ساکن آمریکا با حضور در جلسه سخنرانی مسیح علی نژاد او را به چالش کشید. کانال دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی ساکن آمریکا، فیلم جالبی را منتشر کرد که در آن یک دانشجوی ایرانی، مسیح علی نژاد را به چالش می کشد. در پی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.97 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme