https://telegram.me/empireoflies

وقتی «کامبیز حسینی» سخنان نتانیاهو را تکرار می‌کند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:«کامبیز» حسینی مجری رسانه‌های بیگانه که با گذشت چند ماه از تولید برنامه جدیدش، روزهای سختی را می‌گذراند و با عدم رضایت مخاطبینش مواجه شده است، در برنامه اخیر پارادوکس، به خاطره‌ای از دوران دانشجویی و کنکورش اشاره کرد که یادآور سخنان چند سال پیش نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.

«کامبیز حسینی» به مناسبت برگزاری کنکور سراسری سال ۹۶ در ایران، با اشاره به عدم موفقیت خود در کنکور ادعا کرد: “… چند بار در کنکور شرکت کردم و اما موفق نبودم، به سربازی هم رفتم و مرد نشدم. بعد برای قبول در دانشگاه هنرهای زیبا تهران کنکور دادم اما در رشته تولید صداوسیما قبول شدم، ولی زمانی که برای مصاحبه به دانشگاه مراجعه کردم، به دلیل پوشیدن شلوار جین، من را رد کردند. پس از آن به دانشگاه آزاد رفتم و در رشته تئاتر تحصیل کردم …”

این مجری بدنام رسانه‌های بیگانه در حالی ادعا کرد که تنها به دلیل پوشیدن شلوار لی در مصاحبه دانشگاه صداوسیما رد شده که چه در آن زمان و چه در سالهای اخیر بسیاری از عوامل و کارمندان رسانه ملی در زمان استخدام و یا پس از آن، از شلوار جین و لی استفاده می‌کنند و کسی هم برای آنها مزاحم ایجاد نکرده و مانع فعالیتشان نمی‌شود.

به نظر می‌رسد افرادی مانند «کامبیز حسینی» با این داستان‌سازی‌ها در پی توجیه ضعف هنری و بهانه‌تراشی برای دلیل فرار خود به ینگه دنیا هستند.

اینگونه سخنان «کامبیز حسینی» یادآور ادعاهای چند سال پیش «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» است که در آنجا ادعا کرده بود حکومت ایران به مردم حتی اجازه پوشیدن شلوار جین را هم نمی‌دهد.

نتانیاهور در آن مصاحبه با حمله به انتخابات در ایران گفته بود: “… انتخابات در ایران آزاد نیست، چرا که ۷۰۰ نفر در آن کاندید شدند اما تنها صلاحیت یک درصد از آن‌ها تائید می‌شوند. این اسمش دموکراسی نیست. من فکر می‌کنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین می‌پوشیدند، به موسیقی غربی گوش می‌دادند و انتخاباتی آزاد داشتند(!)” در آن زمان، این سخنان نتانیوها با واکنش شدید و گسترده مردم ایران مواجه شده بود.

انتهای پیام/

«کامبیز» حسینی مجری رسانه‌های بیگانه که با گذشت چند ماه از تولید برنامه جدیدش، روزهای سختی را می‌گذراند و با عدم رضایت مخاطبینش مواجه شده است، در برنامه اخیر پارادوکس، به خاطره‌ای از دوران دانشجویی و کنکورش اشاره کرد که یادآور سخنان چند سال پیش نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme