https://telegram.me/empireoflies
فرشته قاضی

وقتی نماینده مجلس «قاضی» را محاکمه کرد + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرشته قاضی» خبرنگار رسانه‌های بیگانه از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو»، «روز آنلاین» و امثالهم چند روز پیش با «حجت‌الاسلام حمید رسایی» با هدف انجام مصاحبه‌ای جهت‌دار تماس گرفت که این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شرح این تماس و پاسخ خود به این خبرنگار ضدانقلاب را منتشر نموده است.

«حجت‌الاسلام حمید رسایی» در وب‌سایت خود نوشت: “دیشب (۲۹ تیرماه ۹۴) ساعت ۲۲ بود که صدای زنگ موبایلم با شماره +۹۸۱۲۳ به صدا درآمد و فردی که پشت خط بود، خود را قاضی معرفی کرد! پرسیدم کدام قاضی؟ گفت فرشته قاضی از «روز آنلاین»! . مثل موارد دیگر گفتم که با رسانه‌های در خدمت دشمنان ملت ایران مصاحبه نمی‌کنم. چند کلامی با او صحبت کردم که البته بیشتر شبیه به محاکمه‌اش بود …”

این نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار صدای این گفت‌وگوی کوتاه که به محاکمه «فرشته قاضی» تبدیل شد، نوشت: “… ظاهرا وی با برخی از نمایندگان دیگر هم تماس گرفته است که نمی‌دانم با او مصاحبه کرده‌اند یا نه و همینطور نمی‌دانم این خبرنگار فراری، صوت این مصاحبه را منتشر خواهد کرد یا نه البته بعید می‌دانم چنین کاری را انجام دهد، برای همین صوتش را خودم منتشر می‌کنم تا بلکه سردبیر روزآنلاین، پرداخت پاداش چنین مصاحبه را فراموش نکند …”

«حجت‌الاسلام حمید رسایی» در ادامه ضمن اشاره به سوابق «فرشته قاضی»، او را یکی از خبرنگاران روزنامه‌های اصلاح‌طلب از جمله اعتماد دانست و  نوشت: “… او به همراه «شهرام رفیع‌زاده» (دبیر اسبق سرویس فرهنگی اعتماد و همکار این روزهای رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه) و «روزبه میرابراهیمی» (دبیر اسبق سرویس سیاسی اعتماد و همکار این روزهای رسانه‌های بیگانه) و چند خبرنگار دیگر این روزنامه و دیگر رسانه‌های اصلاح‌طلب در سال‌های پایانی دولت اصلاحات بازداشت و پس از مدتی وقتی آزاد شدند و به خارج از کشور گریختند و برای مدتی در چند کشور اروپایی علاف بودند تا اینکه جذب شبکه‌های ضد انقلاب شدند. برخی به BBC و V0A رفتند و مثل فرشته قاضی در نهایت به روزنامه اینترنتی روزآنلاین پناه برد.”

وی افزود: “اکثر این افراد با اعترافات «سیامک پورزند» (همسر مهرانگیز کار) شناسایی شدند و همان ایام، شبکه آنها به «خانه عنکبوت» مشهور شد. اصلی‌ترین اقدام این شبکه، انتقال اطلاعات اخذ شده در قالب ارتباطات رسانه‌ای با فعالان سیاسی به عناصر سلطنت‌طلب خارج از کشور بود.”

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به پشت‌پرده وب‌سایت ضدانقلاب «روز آنلاین» نوشت: “روزآنلاین را «هوشنگ اسدی» و «نوشابه امیری» که زن و شوهر هستند با حمایت و بودجه موسسه «هیفوس» که مقر آن در هلند است و به اسم سازمان‌های جامعه مدنی فعالیت می‌کند، راه اندازی کردند و مدیریت آن را «حسین باستانی» (تهیه‌کننده و کارشناس بی‌بی‌سی فارسی) بر عهده داشت. «هوشنگ اسدی» عضو کمیته مرکزی حزب توده ایران بود که قبل از انقلاب، سردبیر شیفت شب روزنامه کیهان شد و همزمان جاسوس ساواک در حزب توده بود. «هوشنگ اسدی» تا سال ۶۷ در زندان بود که بعد از آزادی در سال ۷۰ مجله «گزارش فیلم» را راه‌اندازی کرد و با اسم مستعار «بهار ایرانی» در آن قلم می‌زد. این مجله وقتی توقیف شد، این زن و شوهر به خارج از کشور گریختند و در خدمت رسانه‌های بیگانه قرار گرفتند و روزنامه اینترنتی «روز آنلاین» را با کمک موسسه هلندی-صهیونیستی راه‌اندازی کردند و برخی از روزنامه‌نگاران فراری مثل «فرشته قاضی» را دور خود جمع کردند.”

انتهای پیام/

«فرشته قاضی» خبرنگار رسانه‌های بیگانه چند روز پیش با «حجت‌الاسلام حمید رسایی» با هدف انجام مصاحبه‌ای جهت‌دار تماس گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. رسایی منتظر تماس بوده که نوانسته ضبط را اماده کنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme