https://telegram.me/empireoflies

وقتی ناسیونالیستها از حامی تجزیه‌طلبان طرفداری می‌کنند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته عناصر و گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی‌شان با حمایت دستگاه رسانه‌ای دولت‌های غربی، پروژه مطرح‌سازی یکی از زندانیان امنیتی به نام «آرش صادقی» را در پی گرفته‌اند.

«آرش صادقی» فردیست که با دارا بودن سوابقی مانند: «ارتباط با سرپل‌ اطلاعات یکی از گروهک‌های تروریستی در داخل کشور»، «ارتباط سازمانی با گروهک تروریستی پژاک»، «متهم کردن نظام به شکنجه سران فتنه»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «ترتیب دادن مصاحبه خانواده‌های زندانیان با رسانه‌های خارجی»، «برنامه‌ریزی برای اخلال در نظم عمومی شهری»، «شرکت در جلسات سازمان یافته دراویش»، «ارسال اخبار غیرواقعی از زندان اوین برای رسانه‌های ضد انقلاب»، «ارسال گزارش مکرر به احمد شهید برای سیاه‌نمایی و تحریم علیه ایران»، «اقدام علیه امنیت ملی» و … برای چندمین بار در مرداد ماه امسال دستگیر و روانه زندان شد.

با این وجود، مخالفان جمهوری‌اسلامی برای سیاه‌نمایی عملکرد دستگاه قضایی ایران و مظلوم‌نمایی برای «آرش صادقی» که سابقه ارتباط به گروهک نفاق و پژاک را دارد، از هر روشی استفاده می‌کنند. آنها همواره تصاویر «گلرخ ایرایی» همسر صادقی که او نیز حامی عناصر گروهک تجزیه‌طلب پژاک بود را در کنار یکدیگر منتشر کرده و با انتشار مطالب کذب در رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های اجتماعی، تلاش می‌کنند تا از احساسات مردم سوءاستفاده کرده و نظام اسلامی را در دیدگان همگان ظالم معرفی کنند.

در روزهای اخیر افرادی مانند «امید دانا»، «شاهین نجفی»، «شهرام همایون»، «محمد نوری‌زاد»، «رضا پهلوی» «علیرضا نوری‌زاده» و … که دارای گرایش‌های فکری مختلف بوده و حتی سابقه درگیری با یکدیگر دارند، در یک موضوع به‌طور عجیبی با یکدیگر همنوا شده بودند.

برای نمونه، فردی مانند «امید شریفی دانا» که داعیه وطن‌پرستی و ناسیونالیسم دارد و در برنامه‌های خود معمولاً به عناصر تجزیه‌طلب حملات شدیدی انجام می‌دهند، در روزهای اخیر به یکی از طرفداران فردی تبدیل شده که سابقه ارتباط با گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا را در پرونده دارد.

«امید دانا» از سران سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، در صفحه فیسبوکش با اعلام حمایت از «آرش صادقی»، نوشت: “… در زندان با هر کسی دمخور نمیشدم، ولی آرش صادقی جز معدود زندانیانی بود که ساعتها با هم گفتگو می‌کردیم و رابطه نزدیکی داشتیم … روحیاتش را خوب می‌شناسم، او مصمم است و راهش را مدتهاست برگزیده … هدفش را به خوبی میدانم، هدف بسیار مقدسی است برای همین برعکس دیگران به او توصیه نمی‌کنم که به اعتصابش پایان دهد و از او میخواهم هر آنچه که درست است انجام دهد. ولی بداند قلبهای ما در هر تصمیمی که گرفته با اوست …”

اکنون خودتان قضاوت کنید، چطور فردی می‌تواند ملی‌گرا، ناسیونالیسم و حتی باستان‌گرا باشد، اما از حامیان تجزیه ایران حمایت کند.

ماجرای حمایت گسترده عناصر اپوزیسیون در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های غربی از «آرش صادقی» فردی که سابقه حمایت از عناصر و گروه‌های تجزیه‌طلب را دارد، نشان‌دهنده آن است که عوامل مهمتر و اصلی‌تری مانند سرویس‌های جاسوسی و امنیتی غربی در پشت‌پرده و راس ماجراهای اخیر حضور دارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme