https://telegram.me/empireoflies

وقتی موجب‌بگیر CIA ضایع می‌شود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از عناصر اپوزیسیون فراری خارج‌نشین «امیرعباس فخرآور» است که از زمان خروجش از کشور و رفتن به آمریکا، به طور دربست و کامل در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفته است. وی با آنکه در دوران حضورش در ایران دانشجوی اخراجی بود، اما پس از رفتن به آمریکا و خدمت به دولت این کشور، سعی کرد در بین دولتمردان آمریکایی برای خود جایی باز کند.

«امیرعباس فخرآور» که در سالهای گذشته از حامیان تحریم اقتصادی ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به کشورمان را هم دارد. او صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است و در هر سخنرانی و برنامه پرچم آمریکا را پشت‌سرش قرار می‌دهد.

فخرآور در راه خدمت به آمریکایی‌ها، پس از گسترش ارتباط نزدیک ایران با کشورهای شرقی مانند روسیه و چین، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده و نقش مردم در وقوع انقلاب اسلامی را حذف کرده است!

این اپوزیسیونِ فراری که ماه گذشته ماجرای بی‌توجهی مقامات آمریکا به او و عدم دعوتش به نشست وزیر امور خارجه با عناصر اپوزیسیون رسانه‌ای و سبب رسوایی‌اش شد، چند روز پیش بار دیگر رسوا شد. فخرآور که چند روز پیش به مناسبت آغاز تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با ابراز خوشحالی مدعی شده بود در روزهای آتی قیمت دلار در ایران به بیش از ۲۰ هزار تومان می‌رسد و اعتراضات خیابانی افزایش می‌یابد. وی با این سخن اثبات کرد که اربابان آمریکایی‌اش با تحریم‌های اقتصادی و فشار به مردم ایران در پی دخالت در امور داخلی ایران و گسترش نارضایتی هستند.

با این حال، چند روز پس از شروع دور جدید تحریم‌های آمریکایی، فخرآور که با محقق نشدن وعده‌های چند روز پیشش درباره افزایش قیمت دلار مواجه شده بود، در عذری بدتر از گناه که سبب انتقاد از او حتی از سوی مخاطبینش شد، ادعا نمود که تحلیل او درست بوده، اما حکومت ایران در بازار سکه و دلار تقلبی ریخته، تا قیمت دلار به رقمی که او پیش‌بینی کرده بود نرسد و شوک ناشی از تحریم‌ها چشمگیر نباشد!

فخرآور که بیشتر شایسته لقب ننگ‌اور است، درحالی با این تحلیل سطحی و آبکی و توجیه بعد از آن خود را حتی در بین مخاطبینش ضایع کرد که هفته پیش هم برای تحریم اغتشاشگران و فریب مخاطبین خود برای حضور در ناآرامی‌های روزهای گذشته، بدون هیچ پایه اقتصادی و علمی مدعی شده بود که در صورت سرنگونی رژیم حاکم بر ایران در عرض یک روز قیمت دلار حتی اگر ۵۰ هزار تومان هم باشد به زیر ۱۰۰۰ تومان و در عرض چند روز به زیر ۱۰۰ تومان می‌رسد. این ادعا فخرآور آنقدر احمقانه بود که «سعید قاسمی‌پور» یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا نیز سخنان فخرآور را رد نمود و او را فردی کلاه‌بردار و شیاد دانست.

عدم تحقق وعده‌های فخرآور و دیگر دشمنان ملت ایران درباره افزایش قیمت دلار پس از آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکایی‌ها به خوبی نشان داد که تاثیر تحریم‌ها بر اقتصاد ایران بسیار کمتر از آن چیزی است که عناصر اپوزیسیون و دنباله‌های داخلی آن مطرح می‌کنند.

انتهای متن/

این اپوزیسیونِ فراری که ماه گذشته ماجرای بی‌توجهی مقامات آمریکا به او و عدم دعوتش به نشست وزیر امور خارجه با عناصر اپوزیسیون رسانه‌ای و سبب رسوایی‌اش شد، چند روز پیش بار دیگر رسوا شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.1 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این بیشرف ها را اگر پا به کشور بگذارند اعدام کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme