https://telegram.me/empireoflies

وقتی منافی گم می‌شود!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنظر یکی از مخاطبین در فیسبوک فرشید منافی از عدم دیده شدن برنامه ایستگاه پنجشنبه و شخص این گوینده ضد ایرانی حکایت دارد.

یکی از آخرین نظراتی که در روزهای اخیر بر روی یکی از مطالب منتشر شده توسط “فرشید منافی” در صفحه فیسبوک شخصی‌اش نشان می‌دهد که اجرای این مجری ضد ایرانی و برنامه‌هایش از جمله “ایستگاه پنجشنبه” چندان توسط مخاطبین دیده نمی‌شود و این موضوع باعث شده است که خیلی زود این عنصر رادیو فردا از ذهن‌ها پاک شود.

یکی از مخاطبین صفحه شخصی فیسبوک “فرشید منافی” با نام “Min Oo”، در ذیل یکی از مطالبی که در چند روز اخیر منتشر کرده است، این گونه نوشته است: «سلام آقا فرشید از وقتیکه برنامه روزانه ندارید شمارو گم کردم چون همیشه یادم میره روز ۵ شنبه برنامه دارید خیلی حیف شد میشه لطفاً صحبت کنید با مسئولان رادیو فردا که مجدداً روزانه برنامه داشته باشید دیگه دارید از اذهان مردم میرید.»

این واقعیت از زبان یک مخاطب در حالی بیان می‌شود که اگر سابقه کاری “فرشید منافی” را چه در زمان حضور در ایران و چه در زمان عضویت در رادیو فردا مرور کنیم، یقیناً به این نتیجه می‌رسیم که اکثریت مطلق برنامه‌های وی پس از مدتی با کاهش مخاطب شدید مواجه شده و در نتیجه به سمت تعطیلی کشیده شده‌اند.

یکی از این برنامه‌ها “رادیو پس فردا” بود که منافی کلی برای آن نقشه‌ها در سر داشت و تا می‌توانست به ارزش‌های انقلابی و ایرانی در آن اهانت می‌کرد؛ او حتی اذعان کرده بود که نام این برنامه را وقتی در ایران ساکن بوده، انتخاب کرده است و این نشان می‌دهند که خروجش از ایران و عضویتش در رادیو فردا هم با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته است و علیرغم ادعاهایش پس از این اقدام، شرایط او را وادار به این کار نکرده است.

برنامه “رادیو پس فردا” با همه این برنامه ریزی‌ها خیلی زود به یکنواختی مطلق رسید و تکرارهای خسته کننده در آن نمایان شد و مخاطبین هر برنامه به شدت از آن روی برگرداندند که در نهایت دیدیم خیلی زودتر از آن چه قرار بود، برنامه به ایستگاه آخر خود رسید و تعطیل شد.

در زمان دوران حضورش در ایران هم این گونه موارد زیاد بود؛ حضور او در برنامه کوله پشتی به عنوان مجری خیلی زود با عدم پذیرش مخاطبین همراه شد و از برنامه جدا شد. در برنامه “صبح آمد” شبکه سه نیز به طور کلی به ۵ ماه حضورش نرسید و مخاطبین از برنامه وی زده شدند.

او حتی به عنوان بازیگر در سینمایی “خواب زمستانی” که سال ۱۳۸۶ تولید شد حضور داشت اما آنقدر این ایفای نقش منفی و نامناسب بود که دیگر بازی در هیچ اثری به او پیشنهاد نشد.

با این تفاسیر و با توجه به نظر این مخاطب، احتمالاً “ایستگاه پنجشنبه” نیز نتیجه مشابه موارد گفته شده را دنبال می‌کند و به زودی شاهد یک شکست دیگر در کارنامه کاری “فرشید منافی” خواهیم بود.

انتهای پیام/رادیو دیروز

نظر یکی از مخاطبین در فیسبوک فرشید منافی از عدم دیده شدن برنامه ایستگاه پنجشنبه و شخص این گوینده ضد ایرانی حکایت دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme