https://telegram.me/empireoflies

وقتی منافقین مدافع حقوق‌بشر می‌شوند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون بیش ده‌ها هزار مرد و زن و کودک بیگناه ایرانی و عراقی آلوده است، در سالهای اخیر در برابر دوربین رسانه‌های غربی تلاش می‌کند تا چهره‌ای انسان‌دوست و حقوق‌بشری از خود به نمایش بگذارد.

گروهک منافقین که بخصوص در سالهای نخست انقلاب اسلامی، صدها انسان بیگناه ایرانی را تنها به‌دلیل داشتن ظاهری اسلامی، به شدیدترین و ددمنشانه‌ترین شیوه‌ها کشته بود، امروز خواهان مبارزه با اعدام جنایتکاران، قاچاقچیان و مفسدین شده است. این تناقض به‌حدی شدید است که برخی از عناصر جدا شده از این فرقه انحرافی، طی نامه‌های سرگشاده‌ای، بر دروغ‌گویی سرکردگان منافقین تاکید کرده‌اند.

در روزهای اخیر یکی از اعضای جداشده گروهک تروریستی منافقین که در خارج ایران ساکن است، طی نامه‌ای سرگشاده نوشت: “فرقه رجوی در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم در پاریس و یک نمایشگاه عکس در پارلمان اروپا در تاریخ ۱۰ اکتبر روز جهانی لغو مجازات اعدام است. این دجالگری جدید و سوء‌استفاده از احساسات نمایندگان و مردم اروپا است که نشان می‌دهد اخیرا فرقۀ رجوی بعد از شکست‌های پی‌درپی خود در عرصه بین‌المللی به‌ویژه انجام توافق اتمی با ایران و رأی موافق کنگرۀ آمریکا بر آن، علیرغم تلاشها و هزینه‌های هنگفت فرقه برای عدم رأی مثبت به آن و باز شدن و بهتر شدن روابط سیاسی و اقتصادی اروپا به‌ویژه فرانسه با ایران، شدیدا به‌دست و پا افتاده تا این شکستها را به نحوی با شعر و شعار و تبلیغات دجالگرانه و همراه کردن خود با باد جهانی جبران کند، در حالیکه این باند مافیایی به هیچ عنوان به ارزش‌های انسانی و حقوق‌بشری پایبند نیست چه برسد به لغو اعدام.

مگر فرقه رجوی در سالیان گذشته کم از اسیران لیبرتی سر به‌نیست و بطور مخفیانه اعدام کرده است؟ تاکنون نگفته که واقعا افراد زیر به چه جرمی و چرا و چگونه در زندانهای رجوی در اشرف کشته شدند و یا هر یک به طریقی سربه نیست شدند و کجا دفن شده‌اند؟: «مهری موسوی»، «معصومه غیبی‌پور»، «مینو فتحعلی»، «قربانعلی ترابی»، «پرویز احمدی»، «جعفر کهزادمنش»، «شمس‌الله گل‌محمدی»، «عزیز اسدی»، «جلیل بزرگمهر»، «آلان محمدی» و دها تن دیگر که در زندانهای رجوی در سال ۷۳ و ۷۴ ناپدید شدند. چرا فرقه رجوی در درون مناسبات خود حتی تحمل یک انتقاد ساده آن هم از سوی اعضای خود را نداشته و ندارد؟ پس چگونه است که این فرقه با این سوابق و عملکردهایش دَم از طرفداری از لغو اعدام می‌زند؟

اگر این فرقه دست به ترور و به قول خودش «اعدام انقلابی» نزده و آنهمه قتل و جنایت در ایران و عراق مرتکب نشده، پس مسعود رجوی سرکرده این باند جنایتکار به چه دلیلی و به چه جرمی خود را مخفی کرده است؟ پس چرا بلافاصله بعد از قرار گرفتن ارباب قبلی‌اش صدام حسین در آستانۀ سقوط، همسرش مریم رجوی را با صدها نفر از فرماندهان و مسئولین بالای دست‌اندرکار جنایتها در ایران و عراق فورا به خارجه و مشخصا به فرانسه منتقل کرد؟ اگر این فرقه ریگی در کفش ندارد چه نیازی به مخفی شدن رهبرش دارد؟ در حالی که ۱۳ سال است هیچگونه خبری از این مجرم فراری نیست.

چرا در پادگان اشرف حتی فکر کردن به خانه و خانواده جرم تشکیلاتی محسوب می‌شود و افراد در این رابطه باید پاسخگو باشند؟! چرا هیچ یک از اعضای این فرقه نزدیک به ۳۰ سال است که از خانه و خانواده خود و حتی از پدر و مادر خود خبری ندارند و نمی‌گذارند حتی تلفنی با آنها صحبت کنند؟!

حال باید از این فرقه تروریستی سؤال شود، انگیزه‌اش از این درخواست لغو اعدام در جهان چیست؟ به مریم قجر باید گفت مگر تو نبودی که در نشست‌های درون تشکیلاتی وقتی تلفنی از پاریس برایمان صحبت می‌کردی می‌گفتی موضع‌گیریهای ما در خارجه فقط برای بیرون است و برای بستن دهان بعضی‌ها و این موضع‌گیری ربطی به مجاهدین ندارد و اصلا موضع مجاهدین نیست، پس این کارهای شما برای فریب افکار عمومی و روحیه دادن به اعضای اسیر خود در لیبرتی است و لاغیر و سودی برای کسی به جز لابی‌های اجاره‌ای‌تان که از پول خون مردم عراق و دلارهای نفتی صدام برایشان می‌دهید ندارد و هیچ دردی را از شما دوا نخواهد کرد، بلکه همچنان در این سالیان آه و اندوه این ملت و قربانیان جنایتهای شما به‌ویژه خانواده‌های محروم از دیدار عزیزانشان دامن شما را گرفته و بیشتر هم خواهد گرفت و سرانجام و به‌زودی باید حساب این همه دجالگریها را در برابر ملت ایران و خانواده‌های قربانیان و اعضای به کشتن داده شده و اعدام و سر به‌نیست شده پس بدهید.”

انتهای پیام/

گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون بیش ده‌ها هزار مرد و زن و کودک بیگناه ایرانی و عراقی آلوده است، در سالهای اخیر در برابر دوربین رسانه‌های غربی تلاش می‌کند تا چهره‌ای انسان‌دوست و حقوق‌بشری از خود به نمایش بگذارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme