https://telegram.me/empireoflies

وقتی مجری «رادیو فردا» چوب دو سر نجس شد!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بامداد روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه بود که خبرگزاری‌های بین‌المللی از تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید ایالات متحده آمریکا برای سخت‌گیرانه‌تر کردن قوانین مهاجرت از کشورهای مسلمان به این کشور خبر داد.

رسانه‌های خارجی همچنین نوشت که انتظار می‌رود رئیس جمهور آمریکا با حضور در وزارت امنیت داخلی آمریکا، چند فرمان اجرایی مربوط به این محدودیت‌ها را صادر کند.

مسئولان آمریکایی اعلام کردند که این محدودیت‌ها بیشتر شامل حال پناهجویان و اتباع ایران، عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن خواهد شد.

مقامات آمریکایی در ابتدا گفتند که این ممنوعیت ۳۰ روزه خواهد بود. البته ترامپ در جریان رقابت‌های انتخاباتی در ابتدا از ممنوعیت کامل ورود مسلمانان به آمریکا صحبت کرد و بعدها گفت که باید به دقت بر ورود اتباع کشورهای مسلمان نظارت کرد.

از زمان انتشار این خبر اعتراض‌های زیادی در آمریکا و کشورهای مختلف دنیا درباره نژادپرستی و تبعیض دولت آمریکا در حق مسلمانان، انجام شد. آنهم در شرایط که شهروندان کشورهایی مانند سعودی و امارات که دارای بیشترین اعضا در گروه‌های تروریستی هستند، شامل این قانون تبعیض‌آمیز نشده و در عوض شهروندان کشورهایی مانند ایران و سوریه و یمن که در سالهای گذشته گرفتار پدید تروریست بودند، مشمول قانون مذکور شده‌اند.

اما در این میان، افراد و گروهی که بیش از همه از ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به آمریکا ناراحت و عصبانی شدند، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب است که انتهای آمال خود را آمریکا می‌دیدند.

برای نمونه، «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار فراری و همکار موسسات براندازی آمریکایی، که مدیریت کمپین «آزادی یواشکی» برای ترویج بی‌حجابی را در دست دارد، در واکنش به قوانین جدید مهاجرتی دولت آمریکا، اذعان نمود که با وجود این قانون نه می‌تواند به انگلیس برای دیدن پسرش برود و نه پسرش می‌تواند به آمریکا بیاید.

عوامل و کارمندان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که به‌طور شبانه‌روز در خدمت اهداف دشمنان ملت ایران هستند هم در شبکه‌های اجتماعی به قانون جدید دولت آمریکا واکنش نشان دادند. یکی از آنها «مهتاب وحیدی راد» مجری و خبرنگار «رادیو فردا» (وابسته به سرویس امنیتی آمریکا) بود.

«مهتاب وحیدی»  متولد تیر ماه ۱۳۴۰ و دارای اصالتی تهرانی است. وی در خانواده‌ای کاملا غیرمذهبی رشد یافت، به نحوی که به گفته یکی از دوستان دوران کودکی او خانواده وحیدی‌راد حتی در ماه محرم نیز در مراسم و جشن‌های غیراخلاقی شرکت می‌کردند.

وحیدی‌راد مدرک مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه تهران کسب کرد و پس از آن به خارج از کشور رفت. او اکنون خبرنگار رادیو فردا است و بیشتر در بخش خبرهای حوزه سیاسی و حقوق بشر فعالیت می‌کند. وی در دوران جوانی درگیر مسائل غیراخلاقی و تعدد ارتباط با مردها بود، به گونه‌ای که برخی رسوایی‌های ناشی از همین حواشی و روابط غیراخلاقی را یکی از دلایل خروج او از کشور می‌دانند.

این مجری «رادیو فردا» در صفحه توییترش در واکنش به سخت‌گیرانه‌تر شدن قوانین مهاجرتی در آمریکا، نوشت: “در رسانه‌های آمریکایی کار می‌کنی و به این خاطر نمی‌تونی برگردی ایران. بعد ورودت به آمریکا هم ممنوع میشه! مسخرس، تلخه یا خواب می‌بینم؟ #ویزا”

تصویر از صفحه توییتر «مهتاب وحیدی راد»

این عوامل رسانه‌های بیگانه با آنکه سالها در خدمت دولت‌ای بیگانه و استکباری بودند و به ملت خود خیانت کردند، اکنون کارشان به جایی رسیده که مانند چوبی دو سر نجس نه تنها نمی‌توانند به میهن خود بازگردند، بلکه حتی اجازه ورود به کشوری که سالها به آن خدمت کردند را هم ندارد و در واقع راه پس و پیش ندارند.

این موضوع می‌توان درس عبرت خوبی برای افرادی باشند که در خواب و رویای آمریکا به سر می‌برند و برای کسب مشتی دلار شرف خود را معامله می‌کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بامداد روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه بود که خبرگزاری‌های بین‌المللی از تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید ایالات متحده آمریکا برای سخت‌گیرانه‌تر کردن قوانین مهاجرت از کشورهای مسلمان به این کشور خبر داد. رسانه‌های خارجی همچنین نوشت که انتظار می‌رود رئیس جمهور آمریکا با حضور در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme