https://telegram.me/empireoflies

وقتی «فرشگرد» لوگو دزدی می‌کند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرشگرد» نام گروهی اپوزیسیون است که در ماه‌های اخیر تاسیس شده و در راس آن «ربع پهلوی» حضور دارد. ولیعهد ناکام پهلوی که چند سال پیش در زمان ایجاد گروه موسوم به «شورای ملی ایران» گفته بود که این آخرین تیرش در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی است، امسال نیز با گروه فرشگرد ابراز وجود کرده است؛ گروهی که توسط برخی از مخالفان پهلوی، به‌تمسخر «فرش گرد فیروزه‌ای» خطاب می‌شود.

چند روز پیش یکی از عناصر اپوزیسیون افشا کرد که گروه «فرشگرد» که افراد معلوم‌الحالی مانند «ربع پهلوی»، «امیرحسین اعتمادی»، «احمد باطبی»، «آرش سبحانی» و «سعید قاسمی‌نژاد» در آن حضور دارند، از ابتدای فعالیتشان کلاه‌برداری، شیادی و دزدی را آغاز کرده و لوگوی این گروه را کپی کرده است.

به گفته «امید دانا» از پادشاهی‌خواه‌های مخالف «ربع پهلوی»، گروهک فرشگرد لوگوی خود را از یک گروه موسیقی آلمانی به نام Berlin Sessions کپی کرده است و حتی این زحمت را به خود نداده‌اند که برای گروه خود یک لوگوی متمایز طراحی کنند.

«ربع پهلوی» که از همین ابتدای فعالیت گروهک فرشگرد دزدی و شیادی را شروع کرده، در ماه‌های اخیر کاری جز صدور بیانیه انجام نداده و درگیری‌های داخلی فرشگرد آینده‌ای بهتر از «شورای ملی ایران» را متصور نمی‌سازد.

به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» بهتر است پیشنهاد مجری برنامه HardTalk شبکه جهانی بی‌بی‌سی را قبول کند و به جای فعالیت سیاسی به بازی با دخترانش بپردازد و برای همیشه از سیاست خداحافظی کند.

 

انتهای متن/

«فرشگرد» نام گروهی اپوزیسیون است که در ماه‌های اخیر تاسیس شده و در راس آن «ربع پهلوی» حضور دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme