https://telegram.me/empireoflies

وقتی فرزندان «ربع پهلوی» فارسی صحبت کردن بلد نیستند!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید دانا» سلطنت‌طلبِ منتقد «ربع پهلوی» پس از مواضع خائنانه اخیر فرزند شاه معدوم درباره منافع ملی ایران و حمایتش از اقدامات استعماران در راس آنها آمریکا در منطقه، از او به‌سبب همنوایی با آمریکا و اسرائیل و مخالفت با جبهه مقاومت بخصوص حزب‌الله لبنان انتقاد کرد و اذعان نمود که «ربع پهلوی» خواهان تضعیف ایران در منطقه است.

این اپوزیسیون مقیم سوئد، با افشاگری درباره خانواده «ربع پهلوی» بخصوص فرزندانش، ادعا کرد که سه دختر او توانایی چندانی برای فارسی صحبت کردن ندارند و همواره حتی در خانه به زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کنند. «امید دانا» با به چالش کشیدن «ربع پهلوی» گفت: “نصرالله (دبیرکل حزب‌الله لبنان) به خوبی فارسی صحبت می‌کند، اما رضاپهلوی حتی نتوانسته به دخترانش زبان مادری‌شان یعنی فارسی یاد دهد و آنها حتی در خانه‌شان هم به انگلیسی سخن می‌گویند و تنها ادعای ایرانی بودن دارند. او اگر راست می‌گوید فیلمی از فارسی صحبت کردن دخترانش را منتشر کند تا ببینیم می‌تواند بهتر از نصرالله فارسی صحبت کند؟”

این یک حقیقت است که بسیاری از عناصر اپوزیسیون فراری با آنکه ادعای ایرانی بودن و وطن‌دوستی دارند، اما به چیزی که واقعا اعتقاد ندارند، دفاع از ارزش‌ها و منافع ملی است و با عملکردشان در سال‌های اخیر ثابت کرده‌اند که تنها منافع کشورهای استعماری بخصوص آمریکا را مهم می‌دانند و دنبال می‌کنند. در واقع عناصر اپوزیسیون به‌دلیل دوری فیزیکی و فکری از جامعه ایران، و همچنین قدرت نظام جمهوری‌اسلامی امیدی به بازگشت به ایران ندارند و از این رو خود را در فرهنگ کشورهای غربی حل کرده و خود را جزئی از آن جامعه و فرهنگ می‌دانند و تحرکات برخی از آنها تنها برای ابراز وجود و کسب درآمدهای هنگفت است.

انتهای پیام/

«امید دانا» سلطنت‌طلبِ منتقد «ربع پهلوی» پس از مواضع خائنانه اخیر فرزند شاه معدوم درباره منافع ملی ایران و حمایتش از اقدامات استعماران در راس آنها آمریکا در منطقه، از او به‌سبب همنوایی با آمریکا و اسرائیل و مخالفت با جبهه مقاومت بخصوص حزب‌الله لبنان انتقاد کرد و اذعان نمود که «ربع پهلوی» خواهان تضعیف ایران در منطقه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.35 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme