https://telegram.me/empireoflies

وقتی ضد انقلاب علیه یکدیگر افشاگری می‌کنند+تصاویر و فیلم

به گزارش «امپراتوری دروغ»، مه لقا فخرآور خواهر امیرعباس فخرآور چند مدتی است که دست به افشاگری علیه شهرام همایون دیگر ضد انقلاب فراری و مجری شبکه کانال یک می‌زند.

وی در این مطالب شهرام همایون را «شارلاتان» خوانده و به همراه توهین از وی به عنوان فردی یاد کرده که به بهانه‌های مختلف از مخاطبان خود سوء استفاده مالی می‌کند.

فخرآور در پست‌های جداگانه به کلاه‌برداری شهرام همایون اشاره کرده و می‌گوید: شهرام شارلاتان دوباره حرص خورد و اینبار ظاهرا نام من را در تلویزیون گدایی خود آورد که این مهلقا پدر منو در آورده و کار و بار من کساد شده! شارلاتان یادته چقدر با نام من و خانواده ام و دختر ٧ ساله ام پول به جیب زدی؟!

شهرام-همایون-مه‌لقا-فخرآور

وی با انتشار عکسی از همسر سوم شهرام همایون با نام مریم عزیزی که پزشک بهایی بوده و با تولید قرص‌های تقلبی و فروش آن در شبکه کانال یک میلیونر شده است، ادامه داد: من می خوام بقیه وطن پرستان را آگاه کنم که گول تو شیاد را نخورند. تو به فرزند و همسرت رحم نکردی و با کلاه‌برداری که کردی پول زدی به جیب و در رفتی. می خوای به مردم ساده دل رحم کنی ؟!

درگیری بین اپوزیسیون مدتی است که شدت گرفته و کلاه‌برداری‌های مالی شهرام همایون نمونه‌ای از این اقدامات است.

فخرآور ادامه داد: چندین بار از فیلم دخترم مهسا سوء استفاده کردی و پول جمع کردی به عنوان کمک به مهسا و مادرش در صورتی که در مصاحبه با مهسا تأکید کردم از مسائل مالی صحبتی نشه و این تنها شرط من برای پخش فیلم مهسا بود.عسل پهلوان شاهد تمام مکالمات ما است. خجالت بکش شارلاتان حالا من مأمور جمهوری اسلامی شدم؟!

شهرام-همایون-مه‌لقا-فخرآور

این نخستین بار نیست که فردی علیه کلاه‌برداری‌های شهرام همایون دست به افشاگری می‌زند، در ویدیوی زیر علیرضا نوری‌زاده که پس از اخراج از شبکه‌های صدای آمریکا و کانال یک با حمایت خاندان سعودی اقدام به راه‌اندازی شبکه جدید به نام ایران فردا نموده است، دست به افشاگری علیه همایون زده است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme