https://telegram.me/empireoflies

وقتی ضدانقلاب مجری من‌وتو را کُشتند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه دروغ‌پراکنی، شایعه‌سازی و جنگ روانی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب، این بار «علی جوانمردی» خبرنگار شبکه دولتی «صدای آمریکا»، «امیرعباس فخرآور» جاسوس سیا و موساد و چند نفر دیگر از فعالان اپوزیسیون، در اقدامی هماهنگ و در راستای تخریب جمهوری اسلامی، ضمن انتشار عکسی در فضای مجازی، مدعی شدند فردی به نام «جواد عسگری» توسط نیروهای امنیتی ایران بازداشت شده و از سرنوشت او هیچ اطلاعاتی وجود ندارد!

متن و تصویر مذکور خیلی زود از سوی دیگر رسانه‌های ضدانقلاب در فضای مجازی نشر پیدا کرد. اما نکته جالب توجه درباره این ادعا، استفاده از عکس یکی از عوامل شبکه انگلیسی «من‌وتو» و معرفی وی به عنوان یکی از بازداشت شدگان فتنه۸۸ بود! یعنی عناصر اپوزیسیون برای تولید دروغ و شایعه جدید آنقدر عجله و شتاب دارند و که اصلا به شعور و عقل مخاطبانشان توجه نمی‌کنند و تنها برای دریافت پول بیشتر از روسای خود تلاش می‌کنند دروغهای بیشتری تولید و نشر دهند.

«کسری غیاثی» کارمند شبکه «من‌وتو» که از استفاده عکسش به‌عنوان یکی از کشته‌های فتنه سال ۸۸ تعجب کرده بود، به این شایعه‌سازی دوستانش واکنش نشان داد و نوشت: “خب مثل اینکه بنده بدون اینکه خودم هم مطلع باشم بعد از حوادث خرداد ۸۸ دستگیر و ناپدید شدم …”

واکنش «کسری غیاثی» به پست «علی جوانمردی»

حال آنکه افرادی مانند جوانمردی و فخرآور به عنوان منابع اطلاعاتی دولت آمریکا علیه ایران محسوب می‌شوند و بنابر دروغ‌هایی که امثال این موجودات دوپا می‌بافند، جمهوری اسلامی به نقض حقوق بشر محکوم می‌شود! این دو از جمله افرادی بودند که در سالهای اخیر همواره از تحریم ملت و مسئولان ایرانی حمایت کرده‌اند.

عکسی که توسط «کسری غیاثی» منتشر شد و مورد سوء استفاده ضدانقلاب قرار گرفت

 

 

انتهای متن/

در ادامه دروغ‌پراکنی، شایعه‌سازی و جنگ روانی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب، این بار «علی جوانمردی» خبرنگار شبکه دولتی «صدای آمریکا»، «امیرعباس فخرآور» جاسوس سیا و موساد و چند نفر دیگر از فعالان اپوزیسیون، در اقدامی هماهنگ و در راستای تخریب جمهوری اسلامی، ضمن انتشار عکسی در فضای مجازی، مدعی شدند فردی به نام «جواد عسگری» توسط نیروهای امنیتی ایران بازداشت شده و از سرنوشت او هیچ اطلاعاتی وجود ندارد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme