https://telegram.me/empireoflies

وقتی ضدانقلاب در پاچه گیری یکدیگر افراط می‌‎کنند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال‌های اخیر و پس‌ازاین که ضدانقلاب خارج نشین در مبارزاتی که با حمایت غربی‌ها و دولت‌هایشان نتوانست کوچک‌ترین آسیبی به‌نظام مقدس اسلامی وارد کند تغییراتی در جبهه ضد انقلاب شکل گرفت که در آن عده‌ای از اپوزیسیون در برابر عده‌ای دیگر به بهانه‌هایی صف‌آرایی می‌کنند و یکی از صفاتی که بر روی یکدیگر می‌نهند این است که همدیگر را عامل جمهوری اسلامی می‌دانند.

این روند در سال‌های اخیر بسیار بیشتر شده و حتی در انتخابات‌ها و بزنگاه‌های سیاسی به‌راحتی و به‌روشنی این درگیری‌ها را می‌توان دید حتی این درگیری‌ها آن‌چنان بالا می‌گیرد که بر سر دولت آمریکا برخی ضدانقلاب به جان هم می‌افتند و یکدیگر را ب باد فحش و ناسزا می‌گیرند تا جایی که افرادی مثل فخر آور که وابسته به صهیونیست‌ها است بعد از روی کار آمدن ترامپ تمام تلاش خود را مصروف این کرده که افرادی را که در دولت قبلی آمریکا در نهادهای آمریکایی فعالیت داشتند را یک به یک نه تنها از این نهادها بلکه حتی از آمریکا اخراج کند و آنها را دوباره به ایران برگرداند از آن‌طرف هم‌طیف مقابل این وی هم تلاش می‌کند به‌واسطه برخی از اظهارات و عملکردها وی را وابسته به‌نظام جمهوری اسلامی و مأمور نهادهای امنیتی ایران نشان دهد.

یکی از تشکل‌هایی که بعد از روی کار آمدن ترامپ در آمریکا حسابی پروبال گرفته و درحالی‌که تعداد اعضایش به انگشتان دست هم نمی‌رسد مرتب برای دیگر ضد انقلابیون خط‌ونشان می‌کشد کانون دانش‌آموختگان لیبرال است که سخنگویی آن را شخصی به نام امیرحسین اعتمادی بر عهده دارد.

امیرحسین اعتمادی که در زمان دانشجویی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مثلاً مسئول سازمان جعلی ادوار تحکیم وحدت بود، در سال ۸۲ به اتهام اقدامات ضد امنیتی و ارتباط با بیگانگان در دادگاه انقلاب محکوم شد و یک سالی را هم در زندان گذراند. اینک در آمریکا زندگی می‌کند اخیراً سعی می‌کند تا کسانی که به طیف میانه‌رو ضدانقلاب شهرت دارند مرتب انتقاد کند و آنها را مزدور نهادهای امنیتی بداند. مثلاً چندی پیش وی در واکنش به خبر منع شدن گوگوش از ورود به آمریکا این خبر را کذب دانسته و به همین بهانه به چند نفر از دیگر ضد انقلابیون که این خبر را در شبکه‌های مجازی منعکس نموده بودند حمله‌ور شده.

وی در ماه های اخیر با سر کار آمدن ترامپ بسیار فعال شده و مدام پاچه کارکنان شبکه های ضد انقلاب را می گیرد و از آنجایی که تاثیری در فعالیت های طیف اپوزیسیون ندارد کسی وی را جدی نمی گیرد چرا که تمام فعالیت وی و گروه کانون دانش آموختگان لیبرال در نامه نگاری با ترامپ و برخی از سازمان های حقوق بشری خلاصه می شود.

در عکس های زیر برخی از حملات وی را در توئییتر به کارکنان و فعالین ضد انقلاب می بینید.

 

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme