https://telegram.me/empireoflies
برنامه «افق نو» شبکه «صدای آمریکا»

وقتی ضدانقلاب تحمل صدای مخالف را ندارد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از نظر بسیاری از کارشناسانی که از تحولات چند سال اخیر کشورهای غرب آسیا (خاورمیانه) و فعالیت گروه‌های تروریستی بخصوص داعش در کشورهایی مانند سوریه و عراق مطلع هستند، ایران به جزیره ثبات و امنیت معروف شده است.

بخصوص پس از فعالیت گروه‌های تروریستی تکفیری در کشورهای اروپایی و آمریکایی، ضریب بالای امنیت در ایران که توسط نیروهای جان بر کف انتظامی، نظامی و امنیتی نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایجاد شده برای هیچ یک از تحلیلگران داخلی قابل انکار و چشم‌پوشی نیست.

اما در مقابل حقایق موجود در ایران، رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و استکباری همواره در پی ارائه تصویری مخدوش و منفی از جامعه ایران و به‌ویژه انقلاب اسلامی و جمهوری‌اسلامی در طول ۲۷ سال اخیر هستند. دشمنان ایران اسلامی همواره به‌دنبال سوژه‌هایی هستند که از طریق آن کلیت نظام اسلامی را زیر سوال ببرند.

رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «من و تو»، «رادیو زمانه» و امثالهم که مرگ یک خرس یا پلنگی را دستمایه حمله به جمهوری‌اسلامی قرار می‌دهند و آن را نشانه بیکفایتی این نظام می‌دانند، در موضوع امنیتی تاکنون نتوانسته‌اند به عملکرد جمهوری‌اسلامی ایرادی منطقی و مستند بگیرند.

بخصوص پس از حملات تروریستی چند سال اخیر به کشورهای غربی مانند فرانسه و بلژیک، بالاتر بودن امنیت جمهوری اسلامی ایران نسبت به بسیاری از کشورهای حتی غربی عیان‌تر شده است؛ به طوری که برخی از عناصر اپوزیسیون به امنیت بالا در ایران اعتراف کرده‌اند.

یکی از این افراد «علی علیزاده» کارشناس شبکه‌های مختلف فارسی‌زبان بیگانه است که به امنیت بالا در ایران نسبت به کشورهای غربی اذعان نموده است. وی چند روز پیش در یکی از برنامه‌های شبکه «صدای آمریکا» با حضور «محسن سازگارا» اپوزیسیون فراری و حامی فتنه ۸۸، و با اجرای «مسعود سفیری» به نقش موثر جمهوری‌اسلامی در امنیت ایران اعتراف کرد و گفت که رهبر جمهوری‌اسلامی نقش بسیار مهمی در امنیت جمهوری‌اسلامی دارد.

برنامه «افق نو» شبکه «صدای آمریکا»

پس از آنکه «محسن سازگار» به امام خامنه‌ای و حاج قاسم سلیمانی توهین نمود، علیزاده در پاسخ، به نقش رهبری و روحانیت در امنیت و حفظ تمامیت ارضی ایران تاکید کرد و گفت: “اگر رهبر جمهوری‌اسلامی و روحانیت در ایران نبود، ایران نیز مانند سوریه و عراق چند پاره میشد …”

«علی علیزاده» با بیان اینکه برخی از عناصر اپوزیسیون به دنبال جوسازی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند و هر کاری می‌کنند تا این نهاد انقلابی را تضعیف کرده و حتی منحل کنند، اذعان کرد که همه فهمیده‌اند که اگر سپاه نبود ایران امنیت نداشت و ممکن بود داعش به ایران نفوذ کند و سایه تهدید از روی ایران برداشته شده است.

البته بیان این سخنان برای اپوزیسیون مذکور ارزان تمام نشد؛ به‌طوری که بسیاری از افراد و گروه‌های اپوزیسیون مانند وبسایت صهیونیستی «بالاترین» با حمله به علیزاده، وی را مزدور جمهوری اسلامی دانسته و به او و خانواده‌اش فحاشی کردند.

تصویر از وبسایت «بالاترین»

در قاموس اپوزیسیون و گروه‌های ضدانقلاب، هر کس حتی یکی از خودشان، اگر برخلاف نظرشان سخنی بگوید، با هر ابزار ممکن باید تحت فشار قرار بگیرد و شدیدترین توهین‌ها به او انجام شود.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از نظر بسیاری از کارشناسانی که از تحولات چند سال اخیر کشورهای غرب آسیا (خاورمیانه) و فعالیت گروه‌های تروریستی بخصوص داعش در کشورهایی مانند سوریه و عراق مطلع هستند، ایران به جزیره ثبات و امنیت معروف شده است. بخصوص پس از فعالیت گروه‌های تروریستی تکفیری …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme