https://telegram.me/empireoflies

وقتی ضدانقلاب از عربده‌کشان سخن می‌گویند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از ما هستیم، روز جشن هسته ای در دانشگاه صنعتی امیر کبیر با وقایع جنجال برانگیزی همراه شد، این برنامه البته با حاشیه هایی نیز همراه بود؛ حاشیه هایی که تداعی‌گر اغتشاشات ۸۸ و اغتشاشات مراسم‌های نقد دانشگاه آزاد در سال های گذشته بود.

گفتنی است پدر شهید «احمدی روشن» و «فریدون عباسی» رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و «سعید جلیلی» از میهمانان این جشن در دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر بودند.

فعالان رسانه ای ضدانقلاب در خارج از کشور اما گزارشی متفاوت از خبر مزبور را منتشر کردند. «مسیح علینژاد» که با رسانه‌های دروغ‌پرداز بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا همکاری نزدیکی دارد گزارش کرد: «این صدای دانشجویان داخل ایران است».

آرش سیگارچی از صدای آمریکا با سیاه نمایی از مراسم روز هسته ای اینچنین گزارش کرد: «بدون هیچ دلیلی (!)  “یاحسین میرحسین” وسط سخنرانی سعید جلیلی!!! همزمان با خبرهایی از کسالت قلبی میرحسین موسوی …

در این میان رسانه های داخلی هر یک به زعم خود گزارش های متفاوتی از مراسم روز هسته ای در دانشگاه صنعتی امیر کبیر منتشر کردند، پس از گذشت چند ساعت گزارشی در رسانه های داخلی منتشر شد که دست های پشت پرده در جنجال بوجود آمده را معرفی کرد.

پس از انتشار گزارش مزبور، رسانه ها و نشریاتی که با هدف سیاه نمایی از مراسم روز هسته ای و تخریب جایگاه سعید جلیلی به انتشار گزارش مشغول بودند ناگهان سکوت کردند و به مانند همیشه از پرداختن به موضوع دست کشیدند! وجه مشترک این مراسم همچون مراسم هایی که چندی پیش در آستانه ۱۶ آذر و ۹ دی در دانشگاه های تهران و صنعتی شریف برگزار شد این بود که در این مراسم عده معدودی قصد بر هم زدن نظم مراسم را داشتند و با هیاهو همه تلاش خود را برای جنجالی ساختن جشن هسته ای دانشجویان بکار بردند و ضدانقلاب در این میان به دنبال بهره برداری سیاسی به نفع خود بود که به مانند همیشه شکست خورد. کسانی که ضدانقلاب از آنها به عنوان دانشجو یاد می کند عده ای عربده کش هستند که نزد خاتمی اینچنین مورد خطاب قرار می گیرند:

«فقط دیکتاتورها هستند که غیر خودشان را قبول ندارند و نمی گذارند مخالفانشان حرف بزنند … در همه چیز انحراف ایجاد کرده اید، حالا هم نمی گذارید چهار نفر حرف بزنند و حرف بشنوند؟ آدم هایی که تحمل دیگران را ندارند خدا نکند به قدرت برسند. چند نفرید که هو می کنید؟ آدم باشید! کاری نکنید بگویم از سالن بیرونتان کنند …»

البته پاسخ سعید جلیلی به عربده کشان متفاوت بود؛ مواضع منطقی و محکم سعید جلیلی همراه با حضور پر رنگ دیگر دانشجویان، نه تنها باعث شد سعید جلیلی بیش از یک ساعت همه حرف هایش را بزند، بلکه در پایان برنامه «لمپن ها» با آبرو ریزی کامل مجبور به ترک سالن شدند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme