https://telegram.me/empireoflies

وقتی شیخ حامی فتنه به بی بی سی نخ می دهد!

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جام نیوز، پایگاه شخصی شیخ یوسف صانعی در گزارشی از دیدار وی با دبیرکل مجمع نیروهای خط امام، به نقل از نامبرده از وضعیت سلامتی موسوی، کروبی و رهنورد انتقاد کرده است.

صانعی در دیدار با سیدهادی خامنه ای از نوع برخورد با زندانیان بند ۳۵۰ اوین نیز انتقاد کرده و خواستار فرستادن نمایندگانی برای بررسی وضعیت آن ها شده است.

این خبر با استقبال رسانه دولتی انگلیس (بی بی سی/BBC) مواجه شد و وب سایت فارسی این شبکه در گزارشی نوشت: «آیت‌الله صانعی که از منتقدان حکومت ایران است، در دیدار با هادی خامنه‌ای، دبیر مجمع نیروهای خط امام و برادر رهبر ایران، گفته درباره بیماری میرحسین موسوی، مهدی کروبی و وضعیت حصر زهرا رهنورد باید به کسانی که در ایجاد حصر و تداوم آن نقش داشته‌اند، تذکر داد”.»

بی بی سی فارسی از قول صانعی افزوده: «…آیا این‌گونه رفتار در زمینه معالجه آن‌ها انسانی و اسلامی است؟…»

رسانه دولتی انگلیس با اشاره به صانعی و برخی روحانیون -که از آنان نام نبرده است- به عنوان معترضان حصر خانگی سران فتنه، می کوشد وضع عمومی میرحسین موسوی و مهدی کروبی را وخیم جلوه دهد.

بی بی سی همین خط تبلیغاتی را پی گرفت و پس از بازنشر ادعاهای شیخ یوسف صانعی، نوبت را به “اردشیر امیرارجمند” مشاور فراری موسوی، داد تا سناریوی جدید فتنه گران ناتمام رها نشود.

امیرارجمند در همین راستا مدعی شده است که وضعیت جسمانی کاندیدای شکست خورده انتخابات۸۸ چندان مساعد نیست و نظام از روی عمد اجازه نمی دهد او به خدمات پزشکی درمانی دسترسی داشته باشد!

البته این ادعا بازخورد چندانی -حتی در میان مخاطبان بی بی سی- نداشته و با تکیه بر گزارشات رسمی و حتی برخی اخبار رسانه های حامی فتنه، می توان اطمینان حاصل کرد که دروغ پردازی رسانه ای بیش نیست.

یادآور می شویم چندی پیش نیز خبر بستری شدن و وخامت حال میرحسین موسوی در برخی رسانه های بیگانه مانند بی بی سی منتشر شد، اما بعضی دیگر از رسانه های حامی فتنه از جمله وب سایت “کلمه” رسانه نزدیک به میرحسین موسوی، این خبر را تکذیب و اعلام کردند که با بررسی های پزشکی صورت گرفته بر روی موسوی در بیمارستان، سلامت عمومی وی توسط پزشکان تأیید شده است.

همچنین بنا بر اظهارات پزشکان و حتی نزدیکان میرحسین موسوی، مشکل قلبی وی “عارضه ای قدیمی” است که مربوط به دوران قبل از آغاز حصر خانگی اش بوده و با مراقبت های ساده پزشکی قابل کنترل می باشد.

خاطرنشان می شود که چندی پیش حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضائیه و دادستان کل کشور، از دریافت طومارهای متعدد مردمی که خواهان اشد مجازات برای سران فتنه هستند، خبر داد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. بسمی تعالی
    سلام
    اولا که زندانی کردن بدون محاکمه یک مسلمان بنا به شرع مقدس حرام است و ثانین هر کس نظری دارد و ثالثا اگر راست می گوید محامه علنیشان کنید و رابعا در باره مراجع درست حرف بزنید.
    وسلام عیلکم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme