https://telegram.me/empireoflies

وقتی شبکه manoto سیل زنان در ورزشگاه را نمی بیند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در رقابت‌های والیبال انتخابی قهرمانی جهان که به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود حضور پرتعداد و کم‌نظیر بانوان، سالن‌ مسابقات را پر از شور و هیجان کرد و کمتر جای خالی‌‌ای روی صندلی‌های سالن شش هزار نفری اردبیل دیده می‌شد. بازی‌هایی که در آرامش کامل در حال برگزاری است؛ و فراهم شدن شرایط حضور زنان در ورزشگاه، زیبایی‌های میزبانی ایران را دو چندان کرده است.

 فدراسیون والیبال برای مسابقات لیگ جهانی که مدتی قبل برگزار شده بود موفق به کسب مجوز برای حضور پرتعداد بانوان در سالن آزادی نشد  اما حالا انگار در اردبیل سدی برابر زنان وجود ندارد و ورود به سالن، آزاد است. این تغییر در ورود زنان به ورزشگاه را بسیاری از فعالان حقوق زن هم پسندیدند و ابراز امیدواری کردند که در آینده تمامی مسابقات مردان با حضور تماشاگران زن برگزار شود.
اما در این میان شبکه من وتو که مدام از عدم ورود زنان به مسابقات در ایران یاد می کرد این بار هم به دروغ از عدم ورود زنان به این مسابقات خبر داد و هزاران زن حاضر در ورزشگاه را ندید.
این دروغ گویی شبکه من وتو باعث شد که حتی فعالین غرب گرا در فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند و شبکه من وتو را دروغ گو خطاب کنند .
حتی تحلیل گران بی بی سی فارسی و تلویزیون من وتو در این خصوص که چرا شبکه های معاند در مورد ورود زنان به داخل ورزشگاه هیچ خبری منتشر نکردند اعتراض داشتند و این را نشانه آن دانستند که این شبکه از حقوق زنان فقط برای فشار بر جمهوری اسلامی استفاده می کنند و هیچ دغدغه ای برای زنان ایرانی ندارند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme