https://telegram.me/empireoflies

وقتی رادیو فردا دلواپس زنان ایرانی می‌شود!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا مانند دیگر رسانه‌های بیگانه به وسیله هر بهانه و حربه‌ای حتی ورزش بر اساس وظایف ذاتی خود به دنبال زیرسوال بردن ارزش‌های اسلامی و به طبع آن فشار به جمهوری اسلامی است.

برای نمونه، رادیو فردا روز گذشته در خبری به سخنان یکی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی درباره حضور بانوان در استادیوم‌های ورزشی پرداخت. این رادیو در خبر خود نوشت “کمال‌الدین پیرموذن، نماینده مجلس شورای اسلامی، خواستار اجازه به زنان برای حضور در ورزشگاه برای تشویق تیم ملی والیبال ایران در مسابقه با تیم ملی برزیل شد” و در ادامه افزود که “بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای نیز گفت که «مخالفت کلی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد اما لازم است شرایط حضور این قشر جامعه در ورزشگاه‌ها فراهم شود.»”

رادیو فردا در ادامه خبر خود با اشاره به درخواست نمایندگان مجلس از دولت برای اجرای قانون حجاب و عفاف، مدعی شد بیشتر افرادی که در اماکن عمومی بصورت بدحجاب حاضر می‌شوند، در واقع می‌خواهند اعتراض خود را به جمهوری اسلامی اعلام کنند!

هرچند این نظریه رادیو فردا برگرفته از توهمات عوامل و مسئولان این رسانه است، اما به طور ضمنی بر این حقیقت اشاره دارد که پوشش و حجاب موضوعی شخصی نیست، بلکه مسئله‌ای عمومی و اجتماعی است و حتی می‌توان از آن به عنوان ابزاری برای اعتراض استفاده کرد.

رادیو فردا مانند دیگر رسانه‌های بیگانه و ضداسلامی به ویژه در ماه‌های اخیر با انتشار اینگونه مطالب به دنبال ایجاد موجی آرام در میان برخی از زنان ایران است تا با حساسیت جامعه مسلمان ایرانی نسبت به فرهنگ حجاب و عفاف به مبارزه بپردازد.

این رسانه بیگانه در ادامه گزارش با هدف برانگیختن این حس در بین مخاطبان خود که زنان ایرانی در بند اسلام گرفتار شده‌اند، نوشت “… روز جمعه ۲۳ خرداد با وجود حضور زنان برزیلی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی، از ورود زنان ایرانی به این ورزشگاه جلوگیری شد … “.

رادیو-فردا-والیبال-زنان

رادیو فردا با آنکه خبر درخواست ۱۹۵ نماینده مجلس شورای اسلامی برای اجرای «قانون راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب » را منتشر کرده، اما گویا هنوز نمی‌داند که نظر شخصی یک یا چند نماینده مجلس به معنی قانون شدن یک موضوع و انجام بی‌قانونی در استادیوم‌های ورزشی ایران نیست؛ و یا شاید می‌خواهد نداند!

در جمهوری اسلامی مسیر قانون شدن یک موضوع مشخص است و نظر شخصی یک یا تعدادی از نمایندگان مجلس تنها به بهانه اینکه منتخب مردم هستند نمی‌تواند به آن مسئله پشتوانه قانونی دهد. ایران کشوری اسلامی است و به این سبب قوانین آن باید بر پایه آموزه‌های اسلامی باشد و نمی‌توان آن را با کشورهای دیگر مانند آمریکا، فرانسه و … که در بسیاری موارد نسبت به موضوع حجاب و عفاف اباهه‌گرایانه برخورد می‌کنند، مقایسه شود.

در حقیقت سرویس‌های جاسوسی بیگانه در سال‌های اخیر با توسل به هر روش و حربه‌ای به دنبال ترویج بی‌حیایی، بی‌حجابی و بی‌بند و باری در بین زنان ایرانی هستند و در این بین از هر روشی از پروژه کمپین “آزادی های یواشکی زنان در ایران” تا حمایت از ورود زنان به ورزش‌های محل برگزاری مسابقات ورزشی آقایان استفاده می‌کنند تا در نهایت با ضربه به ارزش‌ها و سبک زندگی اسلامی ایرانی، مقدمات ایجاد نفوذ بر جامعه ایرانی و ضربه به جمهوری اسلامی را فراهم آورند.

اما به نظر می‌رسد بهتر است این رسانه آمریکایی به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، کمی نیز به مشکلات و معضلات زنان جامعه آمریکایی مانند آمار بالای تجاوز به دختران آمریکایی در مدارس این کشور بپردارند. البته بعید است رادیو فردا به اینگونه موضوعات بپردازد، زیرا خود عوامل این رادیو سابقه بسیاری در انحرافات اخلاقی دارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme