https://telegram.me/empireoflies

وقتی دو توله‌سگ مهمان برنامه زنده ماهواره‌ای می‌شوند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تاثیرپذیری از فرهنگ های بیگانه در اجتماع یکی از دغدغه های جامعه شناسان و مسئولان فرهنگی همه کشورهای جهان است.

امروزه یکی از لوازم فرهنگ زندگی در غرب، نگهداری حیوانات در منزل است. وجود خلأهای فراوان احساساتی در میان جوامع غربی و عدم تحمل و کنارآمدن با دیگران باعث شده که بسیاری از مردم به جای گزینش همسر و تولید نسل و فرزندآوری، به نگهداری از حیوانات بپردازند تا بدین وسیله حس محبت‌ورزی خود را تخلیه نمایند.

سوگمندانه برخی شهروندان ایرانی با پشت کردن به فرهنگ چندین هزارساله ایران‌زمین، به بازیچه ای برای فرهنگ منحط غربی تبدیل می شوند که هر روز با شیوه ای جدید و مَنِشی متفاوت، به موش آزمایشگاهی برای این فرهنگ تبدیل شده اند.

بر همین اساس شاهدیم که در یکی از شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب، از فرط نداشتن مهمان در برنامه، به استفاده از دو توله سگ در مسند مهمان برنامه استفاده کردند

یکی از مجریان برنامه نیز تلاش می کند نگهداری حیوان در این دوره زمان را یک نیاز ضروری معرفی نموده و از همه بینندگان خود می خواهد این فرهنگ را در تربیت کودکان خود لحاظ کنند.

نکته مهم دلائلی است که این مجری برای ضرورت نگهداری حیوانات در منزل بیان می کند که بیشتر آنها برخاسته از یک کمبود روحی و عدم ارضاء حس دوست داشتن است که آنان را مجبور به روی آوردن به حیوانات و خرج کردن عشق و محبت خود بر این حیوانات کرده است.

باید بر چنین فرهنگی گریست که انسانی که اشرف مخلوقات است را به نحوی تنزل می دهند که یک سگ یا گربه می تواند همنشین او باشد و حرف دل او را بفهمد.

گفتنی است احترام به حیوانات از مواردی است که در دین اسلام نیز تاکیدات زیادی بر آن شده است؛ اما نگهداری برخی حیوانات مانند سگ در منزل نهی شده است. اگرچه این دستور نیز به معنای ظلم به حیوانات نمی باشد و روایات زیادی در باب مواظبت از حیوانات و احترام به آنان از کلام معصومین وارد شده است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰

۰۲:۵۲

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تاثیرپذیری از فرهنگ های بیگانه در اجتماع یکی از دغدغه های جامعه شناسان و مسئولان فرهنگی همه کشورهای جهان است. امروزه یکی از لوازم فرهنگ زندگی در غرب، نگهداری حیوانات در منزل است. وجود خلأهای فراوان احساساتی در میان جوامع غربی و عدم تحمل …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme