https://telegram.me/empireoflies

وقتی دُم ضدانقلاب لندن‌نشین بیرون می‌زند

به گزارش «امپراتوری دروغ»، مصی (مسیح) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری لندن‌نشین که با چندین رسانه ضدایرانی مانند صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی، رادیو فردا و … همکاری دارد، در روزهای گذشته ابتدا در صفحه شخصی فیسبوک و سپس در صفحه‌ای با عنوان “آزادی یواشکی زنان در ایران” با منتشر کردن تصویری بی‌حجاب از خود و سپس از زنان و دختران ایرانی، آنها را به انتشار عکس‌های بدون حجاب خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق کرد.

پس از انتشار این خبر تحت عنوان «فراخوان ضدانقلاب لندن‌نشین برای کشف حجاب در ایران» در سایت «امپراتوری دروغ» و به دنبال بازنشر آن در خبرگزاری فارس و بسیاری از رسانه‌ها، واکنش منفعلانه این عنصر ضد انقلاب قابل توجه بود.

مصی (مسیح) علی‌نژاد در عملی منفعلانه برخی از رسانه‌های داخلی را رسانه‌های محافظه کار نامید و در توجیه این عمل خود نوشت:

صفحه زیر صفحه‌ای مستقل است و ربط دادن آن به خبرنگار ضدانقلاب و چه و چه دردی را درمان نمی‌کند. من فقط عکس آزادی یواشکی خودم در ایران را منتشر کردم و زنانی دیگر با انتخاب و آگاهی همراه شدند و صفحه زیر را راه اندازی کردند

مسیح

مصی (مسیح) علی‌نژاد در این مطلب خود ادعا کرد که صفحه فراخوان “آزادی یواشکی زنان در ایران” توسط او ایجاد نشده است و افرادی دیگر به صورت خودجوش آن را تاسیس کرده‌اند. اما چندی نگذشت که دم خروس بیرون زد و این عنصر ضدانقلاب نام خود را به عنوان مدیر این صفحه منتشر کرد تا دروغ بودن سخن پیشین وی مشخص شود.

مسیح-فیسبوک-آزادی

انتشار نام مسیح علی‌نژاد به عنوان مدیر صفحه کمپین “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران”

دلیلی دیگر بر این ادعا، تشکر مصی (مسیح) علی‌نژاد از جورج تاکی (George Takei) از بازیگران آمریکایی و فعالان حمایت از همجنسگرایان به سبب انتشار و تبلیغ خبر ایجاد صفحه کمپین “آزادی یواشکی زنان در ایران” است. مسیح در کامنتی زیر مطلب جورج تاکی نوشته است: خیلی خیلی از پشتیبانی شما تشکر می‌کنم.

مسیح-تشکر

تشکر مصی (مسیح) علی‌نژاد از بازیگری خارجی که به تبلیغ خبر ایجاد کمپین “آزادی یواشکی برای زنان ایران” پرداخته است.

حقیقت این است، مصی (مسیح) علی‌نژاد که پس از فتنه سال ۸۸ و به دنبال آن فرار از ایران به رسانه‌های ضدانقلاب پیوسته و مسئولیت پروژه بررسی وضعیت زندانیان سیاسی و امنیتی و همچنین افراد اعدامی را داشته، گویا پس از فروکش کردن آتش فتنه ۸۸ در ماموریتی جدید مسئولیت انجام پروژه ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی در بین زنان و دختران ایرانی را برعهده گرفته است.

پروژه‌ای که به نظر می‌رسد دارای پشتوانه‌‌ای سازمان‌یافته و قدرتمند است، به صورتی که خبر ایجاد کمپین “آزادی یواشکی زنان در ایران” به صورت عجیبی در بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه وله و … و روزنامه‌های مطرح غربی مانند لوموند، اشپیگل، گاردین و … منتشر شده است. این حجم بازتاب بصورتی است که تنها از فردی مانند مصی (مسیح) علی‌نژاد برنمی‌آید.

گفتنی است، مصی (مسیح) علی‌نژاد در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود و پس از فتنه ۸۸ با کمک “حسین رسام” (از عوامل سفارت انگلیس که پس از فتنه ۸۸ دستگیر شد) به همراه فرزند خود از کشور گریخت و پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستان تحصیل کرد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد دارای فساد اخلاقی بسیاری نیز است، به گونه‌ای که چندی پیش در صفحه فیسبوک خود تصویر رابطه جنسی خود با دوست‌پسر خود با نام “کامبیز فروهر” را برای عموم منتشر کرد و به گفته برخی از نزدیکانش داراری سابقه رابطه با چندین مردم دیگر نیز است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme