https://telegram.me/empireoflies

وقتی دلارهای منافقین به “شهرام همایون” می‌رسد + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، “شهرام همایون” مدیر و مجری شبکه ضدانقلاب “کانال یک” که سابقه کلاهبرداری و دزدی را در پرونده خود دارد، در یکی از جدیدترین برنامه‌های خود به تعریف و تمجید از گروهک تروریستی منافقین و سرکرده آن پرداخت.

وی با اشاره به برگزاری همایش چند روز پیش گروهک تروریستی منافقین در پاریس، گفت: « … هفته گذشته سازمان مجاهدین همایشی در پاریس برگزار کرد که من به آن‌ها تبریک می‌گویم که توانستند یک چنین جمعیت مخالف جمهوری اسلامی را جمع کنند …»

شهرام همایون با اذعان به اجاره‌ای بودن بسیار از حاضرین در متینگ‌های منافقین افزود: « … عده‌ای در خارج از کشور می‌گویند اینها آفریقایی بودند. به تعدادی از این‌ها پول داده اند. آفرین و احسنت به رجوی که توانسته اینها را جمع کند (!) این برنامه عظیم اینطوری خرج دارد. این پول از هرجا آمده باشد، مشکلی نیست؛ چون برای مخالفت با جمهوری اسلامی است(!)»

این ضدانقلاب ساکن لس‌آنجلس که به سبب کلاهبرداری از کشور گریخت و در چهره یک اپوزوسیون ظاهر شد، در ادامه سخنانش گفت: « … من یک بدهکاری به سازمان مجاهدین دارم و باید این بدهکاری را ادا کنم و امروز با قاطعیت تمام می‌خواهم بدهکاری خود را انجام دهم. من در گذشته به مجاهدین ناسزا گفته‌ام که امروز معذرت می‌خواهم. من شرمنده آنان هستم. من اشتباه کردم. قبلا هم عذرخواهی کرده‌ام اما الان دوباره عذرخواهی می کنم. بدهای مجاهدین از خوب‌های ما بهتر هستند.»

گفتنی است، این سخنان از زبان کسی خارج می‌شود که در گذشته نه چندان دور، علیه گروهک تروریستی منافقین و به ویژه مریم رجوی از تندترین الفاظ استفاده کرده و او را فاحشه نامیده بود و دست به افشاگری زده و پشتوانه‌های مالی آنها را افشا می‌کرد.

بر اساس شواهد بدست آمده، به نظر می‌رسد تعریف و تمجیدهای شهرام همایون از گروهک تروریستی منافقین راهی برای جبران کاهش حمایت‌های گسترده از شبکه ماهواره‌ای “کانال یک” به سبب افشای سابقه کلاهبرداری و شیادی مدیر آن است.

ویدئوی زیر نمونه‌ای از افشاگری‌های شهرام همایون علیه منافقین در سالهای گذشته است که نشان‌دهده تفاوت و تغییر عمیق نظر او درباره این گروهک تروریستی در سالهای اخیر است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. همین مردک ۲ سال پیش از همین تریبون فقط بد و بیراه بهشون میگفت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme