https://telegram.me/empireoflies

وقتی دختر «ربع پهلوی» عکس فیلم «قلاده‌های طلا» را منتشر کرد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خباثت و بلاهت «ربع پهلوی» در خیانت به مردم ایران کم بود، «نور پهلوی» دختر او نیز که در شغل مدلینگ و مانکنی فعالیت دارد هم نشان داد خون پدرش در رگهایش جریان دارد.

چند روز پیش «ربع پهلوی» در مصاحبه با شبکه «من‌وتو» برای حمایت از اغتشاشات اخیر ادعا کرد که در ایران بر روی کارت‌های دانشجویی مهر انتخابات می‌زنند و دانشجویان برای ادامه تحصیل مجبورند در انتخابات شرکت کنند. این سخنان مضحک در فضای مجازی با تمسخر کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد تا همگان بدانند که شاهزاده ناکام پهلوی‌دوستان هیچ اطلاعی از زندگی مردم ایران ندارد و حتی همین‌قدر فهم و شعور ندارد که بداند در انتخابات‌ها بر روی شناسنامه‌ها مهر می‌زنند و نه بر روی کارت دانشجویی!

«نور پهلوی» هم به پدرش رفته است! وی که در شغل شریف مدلینگ اشتغال دارد، با آنکه قبلا عکسهای نیمه‌برهنه یا همراه با سگ از خود منتشر می‌کرد، پس از مدتها موضع‌گیری سیاسی نمود. «نور پهلوی» در حمایت از اغتشاشات اخیر بجای انتشار تصاویری از این اغتشاشات، تصویری بی‌کیفیت از فیلم قلاده‌های طلا را منتشر کرد و مورد تمسخر و استهزا مخاطبینش قرار گرفت و ثابت کرد که مانند پدرش از اخبار ایران اطلاع دقیقی و درستی ندارد و در توهمت بسر می‌برند.

 

انتهای متن/

خباثت و بلاهت «ربع پهلوی» در خیانت به مردم ایران کم بود، «نور پهلوی» دختر او نیز که در شغل مدلینگ و مانکنی فعالیت دارد هم نشان داد خون پدرش در رگهایش جریان دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.83 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme