https://telegram.me/empireoflies

وقتی خبرنگار VOA جای ظالم و مظلوم را عوض می‌کند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علی جوانمردی» یکی از عوامل فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که سابقه کار در شبکه دولتی «صدای آمریکا» را دارد. وی که چه در دوران حضورش در VOA و بخصوص پس از آن، همواره از حامیان تجزیه ایران است و خود را یک پان‌کرد می‌داند که بارها به این موضوع اعتراف کرده است.

جوامردی که سابقه مستی و افشاگری‌اش درباره «کامبیز حسینی» شهره خاص و عام شده، در ماه‌های اخیر بارها به‌بهانه شعارهایی مانند «حق تعیین سرنوشت» از تجزیه کردستان عراق حمایت کرده است. وی همچنین مواضع شدیداً ضدایرانی دارد، به‌طوری که پس از نابودی حکومت گروهک تروریستی داعش در بخش‌هایی از کشورهای سوریه و عراق، بر خلاف بسیاری از رسانه‌های خارجی، هیچگاه از نقص بسیار موثر ایران در نابودی داعش سخن نگفته، بلکه ایران را به حمایت از تروریست متهم کرده است.

وی اخیرا در سفر به کویت در حاشیه کنفرانس بین‌المللی بازسازی عراق بار دیگر ادعاهای ضدایرانی خود را تکرار کرد و کشورمان را بزرگترین خطر برای صلح و آرامش در منطقه غرب آسیا دانست و گفت: “… کنفرانس بازسازی عراق در کویت. عراق از دست داعش خلاص شدە و با خطر بزرگتر جنگ فرقەای کە توسط نظام ایران ترویج میشود، دست بە گریبان است …”

«علی جوانمردی» در حالی کشورمان را به ترویج جنگ فرقه‌ای در منطقه متهم کرد که دولت‌های آمریکا اسرائیل و سعودی بر اساس آمارها و گزارش‌های نهادهای بین‌المللی از بزرگترین حامیان گروه‌های تروریستی در منطثه هستند.

البته بیان اینگونه سخنان از افرادی مانند این اپوزیسیونِ فراری، چندان عجیب نیست. افرادی که تابعیت دشمن شماره یک مردم ایران را دارند و حقوق‌بگیر آنها هستند، باید برای امرار معاش خود دست به اینگونه سخنان بزنند و واقعیت‌ها را معکوس نشان داده و به‌قول معروف جای ظالم و مظلوم را عوض کنند.

انتهای متن/

«علی جوانمردی» یکی از عوامل فعال در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است که سابقه کار در شبکه دولتی «صدای آمریکا» را دارد. وی که چه در دوران حضورش در VOA و بخصوص پس از آن، همواره از حامیان تجزیه ایران است و خود را یک پان‌کرد می‌داند که بارها به این موضوع اعتراف کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme