https://telegram.me/empireoflies

وقتی خانم صدراعظم اشک پناهجویان را درآورد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شمار پناهجویانی که در ماه اخیر به مرزهای اروپا رسیدند به بیش از ۱۱۰ هزار نفر رسیده که یک رکورد به حساب می‌آید.

در روزهای اخیر پیامی از قول صدراعظم آلمان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که «آنگلا مرکل» طی آن می‌گوید: “ما به کودکانمان خواهیم گفت که پناهجویان سوریه و عراق به ما پناه آورده‌اند در صورتیکه مکه به آنها نزدیکتر بود …”

انتشار این پیام در رسانه‌های غیررسمی و مجازی بازتاب بسیاری داشته است. در صورت صحت این سخنان «آنگلا مرکل»، بیان اینگونه سخنان از سوی صدراعظم آلمان تازگی ندارد.

از یاد مردم ایران نخواهد رفت که در سالهای حمله رژیم بعث عراق به ایران اسلامی، بسیاری از شرکت‌های اروپایی و آمریکایی از جمله آلمانی مواد و بمب‌های شیمیایی را در اختیار رژیم صدام‌حسین قرار دادند تا به‌وسیله آنها شهرها و مناطق مختلف کشورمان را بمب‌باران کرده و هزاران مرد، زن و کودک بیگانه کشته شوند. پس از همدستی آلمانی‌ها با رژیم بعث در استفاده از سلاح‌های شیمیایی، بسیاری از مجروحان شیمیایی به‌بهانه درمان به آلمان برده می‌شدند، اما مانند موش آزمایشگاهی با آنها برخورد می‌شد.

آنگلا مرکل - بمب شیمیایی آلمان

در سالهای اخیر وقوع جنگ‌های متعدد در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا برای جامعه پیر آلمان مفید بوده است. وقوع جنگ در کشورهایی مانند افغانستان، عراق، سوریه، لیبی، لبنان و … سبب مهاجرت بسیاری از طبقه سنی جوان این کشورها به اروپا شده و دولت‌های اروپایی از جمله آلمان با استفاده از این فرصت، از مهاجران به‌عنوان نیروی کار استفاده بسیاری برده‌اند.

با آنکه مهاجران سود بسیاری به کشورهای اروپایی به‌ویژه آلمان رسانده‌اند، اما برخورد اروپایی‌ها با آنها چندان مناسب نیست. در یکی از موارد اخیر برخورد نامناسب، عدم همدلی، و سردی صدراعظم آلمان در برخورد با دختر پناه‌جوی فلسطینی سبب اعتراضات بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد.

«آنگلا مرکل» که ماه گذشته به مدرسه‌ای در آلمان رفته بود تا با دانش‌آموزان درباره موضوع «چگونه در آلمان بهتر زندگی کنیم» صحبت کند، ناگهان از سوال یک دختر مهاجر فلسطینی غافلگیر شد.

ریم، یکی از دانش‌آموزان، در حالی که اشک می‌ریخت، به صدراعظم آلمان اوضاع سخت و پیچیده خانواده‌اش را شرح داد تا شاید شخص اول مملکت به کمک آنها بیاید. وی گفت: “اخیرا با مشکلات زیادی روبرو شده‌ایم چرا که خانواده‌ام را آلمان می‌خواهد اخراج کند. احساس بسیار بدی دارم …”

پاسخ صدراعظم آلمان اما رنگی از امید و همدلی برای دختر نوجوان نداشت. «آنگلا مرکل» گفت: “می‌دانید که در اردوگاه فلسطینیان در لبنان هزاران نفر ساکن هستند، همینطور اگر به همه کسانی که در آفریقا هستند بگوییم که به اینجا بیایند دیگر نمی‌توانیم چیزی را مدیریت کنیم. این چالش ماست، باید تصمیم سریعی پیش از اخراج هر کدام از مهاجران غیرقانونی در خاک آلمان بگیریم، اما به هر ترتیب می‌دانیم که عده‌ای زیادی ناگزیر باید اینجا را ترک کنند …”

گریه-دختر-فلسطینی-مرکل

انتهای پیام/

در روزهای اخیر پیامی از قول صدراعظم آلمان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که «آنگلا مرکل» طی آن می‌گوید: “ما به کودکانمان خواهیم گفت که پناهجویان سوریه و عراق به ما پناه آورده‌اند در صورتیکه مکه به آنها نزدیکتر بود …”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.63 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۸ دیدگاه

  1. خیلی براتون سخته اره واقعیات رو بشنوید
    که حکومت های کثیف کشور های اسلامی جنایت کار هستند در حق ملت خود

  2. نه بفرمایید براتون فرش قرمز پهن کنیم. مرکل عین واقعیت را گفته. چرا باید یک ملت دیگر تاوان حماقت دیگری را پس بدهد؟ مردم خودشان کم مشکل دارند که اینها هر روز بزنند تو سر و کله دیگه و یکی دیگه هزینه کنه؟ واقعا چرا به مکه نرفتند؟ مردمی که زورکی دین دار هستند و منتظر فرصتی هستند که از آنچه هستند فرار کنند. جا دارد که مسلمانان از خجالت بمیرند.

  3. همه دنیا بد است فقط حکومت اسلامی ایران خوب است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. آقا صدر اعظم آلمان درغگو همه ی اروپایی ها پست و کافر چرا این پناهجوها که هم عربن و هم مسلمون هیچ رغبتی برای اومدن به ایران. یا کشورهای عرب ندارن مگه ما کشور دوست و همسایه نیستیم مگه ما الگوی کشورهای اسلامی نیستیم….. واقعیت اینه که اونا تو قلب اروپا بیشتر احساس امنیت و احترام میکنن

  5. جای شاخ بزرگ خیلی خالیه

  6. از اینکه دیدگاه کاربران را بدون سانسور ثبت می کنید تشکر می کنم .

  7. واقعا که متاسفم واسه کشور های مسلمان حتی واسه خود ایران فقط اسمشون مسلمونه

  8. شما خودتون امپراتوری دروغ هستین. یه آدم خوبم که یه کاری واسه این دنیا بکنه شما که سراسر تیرگی و ظلمید میسوزید. مرکل چه ربطی به سیاستای آلمان تو جنگ داره!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme