https://telegram.me/empireoflies

وقتی حنای ضد انقلاب در میان خودشان هم رنگی ندارد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه تازگی مستندی از خدمات سپاه و حضور سرلشکر جعفری در مناطق زلزله زده روی آنتن رسانه ملی رفت.
بخشی از این مستند گفت و گوی تلفنی سردار عزیز جعفری با یکی از مسئولین سپاه پاسداران را نشان می‌دهد که در حال صحبت درباره کمک رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه هستند.
بعد از انتشار این فیلم برخی کانال‌های معاند که از روز‌های گذشته خط تخریب سپاه را دنبال می‌کنند، ادعا‌هایی در مورد صحت و سقم این مکالمه مطرح کردند که البته دروغ بودن این ادعا‌ها با بررسی‌های فنی توسط کاربران فضای مجازی مشخص گردید و با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی مواجه شد.
گاف بزرگ آمدنیوز درباره مکالمه تلفنی فرمانده سپاه + تصویر
در این مکالمه که روی فیلم منتشر شده همتراز شده است، محتوای کامل گفت و گوی فرمانده سپاه و یکی از مسئولین این نهاد برای اولین بار به طور کامل قرار داده شده و علاوه بر شنیدن صدای فرمانده سپاه صدای مسئول پشت خط نیز شنیده می‌شود. (۱)

اما در این میان، برخی از عناصر سلطنت‌طلب به دروغ آشکار یکی از کانال‌های ضد انقلاب واکنش جالبی نشان دادند.

امید دانا از سلطنت‌طلبان مقیم سوئد با انتشار پستی ضمن بی‌اعتبار دانستن عناصر اپوزیسیون خارج از کشور نوشت: “وقتی در مورد مسئله‌ای به این سادگی شبهه می اندازید، حکومت با نشان دادن حقیقت هم برای خودش اعتبار می‌خرد و هم اپوزسیونش را بی‌اعتبار می‌کند.”

وی ادامه داد: “البته در اینکه بخشی از این افراد ذاتا نفهم هستند بحثی نیست”

در روزهای اخیر نمونه‌هایی از گاف‌ها و توطئه‌های رسانه‌ها و کانال‌های ضدانقلاب در خصوص حادثه دلخراش کرمانشاه به وفور مشاهده شده که این عناصر معلوم‌الحال قصد داشته از آب گل‌آلود ماهی گرفته و هر بار این نقشه‌ها با همراهی و همبستگی مردم ایران اسلامی با نظام جمهوری اسلامی به شکست انجامیده است.

منابع: میزان

انتهای متن/

در روزهای اخیر نمونه‌هایی از گاف‌ها و توطئه‌های رسانه‌ها و کانال‌های ضدانقلاب در خصوص حادثه دلخراش کرمانشاه به وفور مشاهده شده که هر بار این نقشه‌ها به شکست انجامیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme