https://telegram.me/empireoflies
علیرضا نوری‌زاده

وقتی حرف دل مقامات سعودی از زبان نوری‌زاده خارج می‌شود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» از عناصر اپوزیسیون مقیم لندن که در سالهای اخیر با پولهای شاهزاده‌های سعودی توانسته تلویزیونی تاسیس کند و به فعالیت علیه نظام جمهوری‌اسلامی بپردازد، در این سالها به‌سبب حمایت همیشگی از مواضع و منافع رژیم سعودی به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

یکی از معروفترین نمونه‌های خیانت نوری‌زاده در ماجرای فاجعه منا (حج سال ۹۵) است که در آن فاجعه صدها حاجی ایرانی و غیرایرانی در صصحرای منا کشته شدند، اما برخی عناصر اپوزیسیون مانند نوری‌زاده به‌جای متهم کردن سران رژیم سعودی، حجاج ایرانی و حکومت ایران را مقصر معرفی کرد.

نوری‌زاده که در سالهای اخیر در ماجرای حوادث منطقه غرب آسیا و بخصوص سوریه و یمن به تکرار مواضع رژیم سعودی می‌پردازد و ایران را عامل جنگ در خاورمیانه معرفی می‌کند، در جدیدترین مواضع خود ادعا کرد که ایران در آینده منطقه و سوریه جایی ندارد و دولت سوریه هم در رواند بازسازی سوریه از ایران نامی نبرده است. این در حالی است که در ماه‌ها و روزهای اخیر مقامات دولت سوریه مکررا تاکید کرده‌اند که کشورهایی که در جریان جنگ اخیر در این کشور از دولت قانونی سوریه حمایت کرده‌اند بخصوص ایران، در اولویت گرفتن پروژه‌های بازسازی سوریه قرار می‌گیرند.

این اپوزیسیون وابسته به رژیم سعودی که به‌سبب دروغگویی متعدد حتی از سوی دستگاه امنیتی سعودی به «نوری الکذاب» معروف شده (بر اساس اسناد ویکی لیکس)، با ادعا اینکه ایران در منطقه از محبوبیتی برخوردار نیست و بیشتر مردم لبنان مخالف ایران هستند، گفت: “در عراق هم کسی طرفدار ایران نیست و اکثر مخالف حضور ایران هستند”

این ادعا نوری‌زاده در حالی مطرح شده که بر اساس نظرسنجی‌های مختلف و ازجمله گزارش چندی پیش شبکه بی‌بی‌سی‌فارسی از لبنان، نه‌تنها در بین شیعیان لبنان بلکه در بین مسیحیان و اهل سنت این کشور نیز ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است. در عراق نیز به اذعان رئیس مجلس سابق ایران کشور، ایران در بین همه گروه‌ها و اقوام و جریان‌های سیاسی عراق محبوبیت و نفوذ دارد.

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» از عناصر اپوزیسیون مقیم لندن که در سالهای اخیر با پولهای شاهزاده‌های سعودی توانسته تلویزیونی تاسیس کند و به فعالیت علیه نظام جمهوری‌اسلامی بپردازد، در این سالها به‌سبب حمایت همیشگی از مواضع و منافع رژیم سعودی به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme