https://telegram.me/empireoflies

وقتی حامی «مسیح علینژاد» به زنش هم رحم نمی‌کند!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دو سال پیش پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، جمعی از عناصر اپوزیسیون با ارسال نامه‌ای به او خواستار تشدید فشارها و تحریم‌ها به ملت ایران شدند. یکی از امضاکنندگان این نامه «بهزاد مهرانی» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین بود.

«بهزاد مهرانی» از اعضای موسسه براندازی «توانا» است؛ موسسه‌ای که چندی پیش به اذعان مدیرش بودجه خود را از دولت آمریکا و چند کشور دیگر می‌گیرد. وی حامی اسرائیل است و چند سال پیش به همراه دیگر عناصر اپوزیسیون، کمپیتی در حمایت از صهیونیست‌ها تشکیل داد. او که سابقه همکاری با رسانه‌های ضدانقلاب مانند «روزآنلاین»، «رادیو زمانه» و «صدای آمریکا» را دارد، از حامیان فتنه ۸۸ بود و به اتهام تخریب اموال عمومی بازداشت شد و از سوی دادگاه با تخفیف به یک سال زندان محکوم شد. مهرانی که از شاگردان «عبدالکریم سروش» و علاقه‌مند به «سلمان رشدی» مُرتد است، پس از آزادی از زندان به اروپا گریخت و از آن زمان تاکنون چندین بار علیه ایران سخن گفته است.

با تشکیل تشکیلات جدید عناصر اپوزیسیون با عنوان «فرشگرد»، مهرانی یکی از افرادی بود که به آن پیوست. وی که در سالهای اخیر با حمایت از فعالیت‌های ضداسلامی «مسیح علینژاد»، در حمایت از فمینیسم و بی‌بندوباری مقالاتی نوشته و خود را حامی مقابله با حجاب اسلامی می‌داند، چندی پیش معلوم شد که نسبت به همسرش خشونت انجام داده و حتی او را کتک زده است! دو سال پیش همسر او در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها، جزئیات خشونت علیه خودش را بدون نام آوردن از «بهزاد مهرانی» بازگو کرد.

در حالی که اینگونه عناصر اپوزیسیون خود را طرفدار مردم ایران بخصوص زنان نشان می‌دهند و ژست حقوق‌بشری می‌گیرند و دَم از حقوق زنان می‌زنند، اما به همسرشان هم رحم نمی‌کنند.

«بهزاد مهرانی» تنها یکی از عناصر اپوزیسیون و عضو تشکیلات کذایی موسوم به فرشگرد بود و بسیاری از اعضای این گروهک تازه‌ تاسیس در زندگی خصوص و عومی خود وضعیت بهتری از مهرانی ندارند و نانخور رژیم‌های آمریکا، اسرائیل و سعودی هستند.

 انتهای متن/

دو سال پیش پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، جمعی از عناصر اپوزیسیون با ارسال نامه‌ای به او خواستار تشدید فشارها و تحریم‌ها به ملت ایران شدند. یکی از امضاکنندگان این نامه «بهزاد مهرانی» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین بود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme