https://telegram.me/empireoflies

وقتی جمهوری اسلامی برای اپوزیسیونش تَره هم خورد نمی‌کند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامران قادری» یکی از عناصر اپوزیسیون خرده پا است که حتی ارزش این را ندارد که به او لقب اپوزیسیون را بدهیم. این فرد که چند ماه پیش از سر بیکاری و عُقده حقارت به گفته خودش با دوچرخه از سوئد به طرف مرز ایران حرکت کرد، بعد از مدتی به ایران رسید و پس از ورود توسط نیروهای مرزبانی ایران بازداشت و تحویل مراجع ذی‌ربط شد و اینگونه همچون هخای معروف نه‌تنها در هدف خود ناکام ماند، بلکه سبب تمسخر دیگران شد.

این جوجه اپوزیسیون که بنا به گفته یکی از اطرافیانش همجنسباز نیز است و با یک زن سوئدی بدون ازدواج رسمی زندگی می‌کند، پس از آنکه دستگیر و روانه بازداشت‌گاه شد، بعد از آنکه مشخص شد به بیماری روحی و روانی مبتلا است، پس از مدتی آزاد شد. در واقع او که فکر می‌کرد با این اقدامات می‌تواند خود را معروف کرده و به یکی از سران اپوزیسیون تبدیل شود، با بی‌محلی کامل دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مواجه شد و تیرش به کاهدان خورد و آب از آب تکان نخورد. قادری نهایتا چند روز پیش در حالی که پرچم جمهوری‌اسلامی ایران را بر روی کالسکه حمل بارهای خود نصب کرده بود، از مرز ایران و ترکیه رد شد و به سمت سوئد رفت.

خروج خفت‌بار «کامران قادری» از کشور، واکنش «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد را در پی داشت. او در صفحه شخصی خود درباره ایت اقدام مفتضحانه اپوزیسیون، گفت: “کامران قادری طبق پیش‌بینی‌های من بدون مشکلی از ایران خارج شد. همه ما … باید از کامران قادری ممنون باشیم که به صورت عملی نشان داد، جمهوری اسلامی برای اپوزیسیونش تره هم خورد نمی‌کند و اساسا رضاطلبان را آدم به حساب نمی‌آورد … کامران قادری به خوبی نشان داد، اپوزسیون جمهوری اسلامی در توهم بسر می‌برند، برخی از دست آوردهای وی به شرح زیر می‌باشد. ۱- می‌توان با پرچم شیرخورشید وارد ایران شد و بازداشت نشد، ۲- تمامی شایعات در ارتباط با اینکه با یک غیرمسلمان ازدواج کنید و اگر حکومت بفهمد سنگسارتان می‌کند توهمی بیش نیست (کامران قادری با یک خانوم مسیحی بدون ازدواج زندگی می‌کند و دو فرزند دارد که این مسئله را خودش به حکومت گفت ولی کمترین اهمیتی رژیم بهش نداد) ۳- کامران قادری با لایوهایش در خیابانهای تبریز نشان داد، آنچنان هم که می‌گویند اینترنت ایران کم سرعت نیست و حتا از نظر آزادی بیان آنگونه که تبلیغ می‌کنند، جمهوری اسلامی خفقان ایجاد نکرده است. ۴- کامران قادری با توجه به اینکه کلی خودشو به در و دیوار کوبید تا بازداشت و سپس دادگاهی شود تا بتواند خوراک برای رسانه‌های فارسی زبان غربی ایجاد کند، ولی ثابت کرد اپوزسیون برای جمهوری اسلامی به‌ویژه از نوع رضاطلبش ذره‌ای اهمیت ندارند و حکومت بدون محاکمه و حتا گرفتن یک تعهد نمایشی به کامران قادری اجازه داد بدون هیچ دردسری کشور را ترک کند. آری کمکی که کامران قادری برای بیان حقایق جاری در ایران به نمایش گذاشت، هیچکس در طول چهل سال گذشته نتوانست انجام دهد. کامران قادری از این رو ناخواسته کمک شایانی به درک درستی از تصویر موجود در ایران و برخورد حکومت نسبت به اپوزسیونش را نشان داد.”

 

انتهای متن/

«کامران قادری» یکی از عناصر اپوزیسیون خرده پا است که حتی ارزش این را ندارد که به او لقب اپوزیسیون را بدهیم. این فرد که چند ماه پیش از سر بیکاری و عُقده حقارت به گفته خودش با دوچرخه از سوئد به طرف مرز ایران حرکت کرد، بعد از مدتی به ایران رسید و پس از ورود توسط نیروهای مرزبانی ایران بازداشت و تحویل مراجع ذی‌ربط شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.33 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme